اخبار تلوزیون و سریال

امیلیا کلارک درباره نقش خود در سریال جدید Secret Invasion با ترس و لرز حرف می‌زند!

امیلیا کلارک (Emilia Clark)، بازیگر ستاره مجموعه پرطرفدار Game of Thrones اخیرا درباره خود در سریال جدید Secret Invasion صحبت‌هایی را بیان کرده که درباره سطح امنیتی بالای مارول، در زمینه لو رفتن اطلاعات مربوط به آثارش است!

عنوان Secret Invasion در واقع یک رویداد بزرگ در دنیای کمیک است که از سال ۲۰۰۸ به مدت یک سال تمام در آن دیده شد که اسکرال‌ها (Skrulls) چطور روی زمین خود را در میان مردم جای داده و در واقع حتی بدل برخی از شخصیت‌های انتقام جویان و مردان ایکس شده‌اند. همچنین مشخص شد که حتی برخی از آن‌ها مقام‌های سیاسی بالایی را از جمله ریاست جمهور بعضی از کشورهای ابرقدرت را به دست گرفته و خلاصه انسان‌ها را بازیچه کرده بودند. با این وجود در دنیای سینمایی مارول، قرار است تا یک سریال از شبکه دیزنی پلاس در سال آینده (یا شاید حتی ۲۰۲۳) پخش شود که نام آن نیز Secrect Invasion خواهد بود. در این مجموعه چند قسمتی، دقیقا زمینه داستان همان چیزی است که در کمیک دیده بودیم؛ یعنی حضور اسکرال‌ها در میان مردم عادی زمین!

البته باید بدانید که این اولین بار نیست که ما شاهد حضور اسکرال‌ها روی زمین، حتی به صورت نامحسوس هستیم؛ بلکه در آخرین قسمت از سریال WandaVision نیز شاهد بودیم که مانیکا رمبو (Monica Rambeau)، توسط یکی از اسکرال‌هایی که در خدمت نیک فیوری (Nick Fury) و کاپیتان مارول است، به سمت آن‌ها فراخوانده شد. همچنین در فیلم مختص به شخصیت کاپیتان مارول دیده بودیم که جنگ بین دو نژاد کری (Kree) و اسکرال چه ریشه‌ای دارد و اینکه اسکرال‌ها همگی شخصیت‌های منفی نیستند و در میان آن‌ها افراد خوبی هم وجود دارد.

با این وجود، سریال جدید Secret Invasion قرار است تا بیشتر و بهتر به این موضوع بپردازد تا در نهایت ببینیم که اسکرال‌ها تا چه حد روی زمین تاثیر گذاشته و کدام شخصیت‌های حاضر، در واقع اسکرال هستند و خود را به عنوان انسان بدل کرده‌اند! این در حالی است که هنوز هیو چیز از داستان این سریال فاش نشده و از طرفی هم امیلیا کلارک درباره نقش خود در این مجموعه اظهار کرده است که مارول حق هیچگونه صحبتی درباره آن را به او نمی‌دهد!

گفته‌های کلارک درباره سریال جدید Secret Invasion

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا