بازی ویدئویی

کاپیتان مک‌کلین یکی از شخصیت‌های بازی GTA 6 خواهد بود؟

پس از انتشار این خبر نیز تام هندسون (Tom Henderson) خبرنگار معروف و معتبر دنیای بازی‌های ویدیویی مصاحبه‌ای با آقای جکسون داشت که متاسفانه موفق نشد اطلاعات چندانی از او کسب کند. هندرسون اشاره داشت که جکسون نمی‌داند پروژه او مربوط به چه بازی بوده و از ارتباط نقشش با بازی GTA V یا نسخه بعدی سری GTA بی اطلاع است، ولی جکسون اشاره داشته که تریلری جدید در دست ساخت است. اگر چنین چیزی حقیقت داشته باشد، ممکن است پروژه راکستار مرتبط با بخش آنلاین بازی GTA V یا بخشی مرتبط به نسخه بهبود یافته همین بازی برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس باشد.

درحال حاضر باید تمام این اطلاعات را با دید شایعه نگریست. گرچه اطلاعات بسیار دقیق بوده و شک زیادی به آقای جکسون وارد نیست، ما نمی‌دانیم که او با چه بازی سروکار دارد. از روی دیگر ما اطمینان داریم که تریلری تازه در دست ساخت بوده و از همین رو به‌زودی متوجه خواهیم شد که پروژه در دست ساخت راکستار چیست. با توجه به این وضعیت، ما معرفی نسخه بعدی سری GTA را بسیار دور از انتظار دانسته و باید منتظر اخبار رسمی از طرف راکستار باشیم.

تابدین لحظه تیم راکستار هیچ خبر مرتبطی با گفته‌های جکسون را منتشر نکرده و انتظار نمی‌رود عکس العملی مشاهده شود. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما مک‌کلین یکی از شخصیت‌های نسخه بعدی سری GTA است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا