کتاب کومیک

چهره بهت‌زده کیت بیشاپ در تصویر جدید سریال هاکای

استودیو مارول چندی پیش تصویر جدید سریال هاکای را در فضای مجازی منتشر کرد که شخصیت‌های اصلی را داخل مترو به نمایش می‌گذارد.

دنیای سینمایی مارول با فاز چهارم خود رسما به مدیوم تلویزیون ورود پیدا کرد و توانست به یکی از فعالان اصلی آن تبدیل شود. برای اثبات این ادعا کافی است به فضای مجازی رجوع کرده و ببینید سریال‌های این فرنچایز در زمان پخش عمده گفتگوها را به خود اختصاص می‌دهند؛ گفتگوهایی که در فروم‌ها یا شبکه‌های اجتماعی صورت می‌گیرند.

مارول تا به این لحظه فصل نخست The Falcon and the Winter Soldier ،WandaVision و Loki را به انتها رسانده و هم اکنون What If را پخش می‌کند که یک آنتالوژی بوده و به صورت انیمیشن ساخته شده است. سریال جدید Marvel Cinematic Universe تنها ۴ قسمت با انتهای فصل اول خود فاصله داشته و پس از آن، نوبت به خودنمایی Hawkeye می‌رسد. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، داستان حول محور کلینت بارتون با نقش‌آفرینی جرمی رنر (Jeremy Renner) می‌چرخد که ملقب به هاکای بوده و در استفاده از کمان مهارت دارد. او در تازه‌ترین ماجراجویی خود تنها نبوده و توسط کیت بیشاپ با نقش‌آفرینی هایلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) همراهی می‌شود. کیت در کمیک بوک‌ها یک دختر جوان است که پس از کتک خوردن در یک درگیری، تصمیم می‌گیرد به انسانی قدرتمند تبدیل شده و جلوی اتفاقات این چنینی را بگیرد.

مارول چندی پیش تصویر جدید سریال هاکای را کرد که کلینت بارتون، کیت بیشاپ و سگشان لوکی را در واگن یک مترو نشان می‌دهد. با در نظر گرفتن اینکه کیت لباس مخصوص ابرقهرمانی‌اش را به تن کرده و چهره‌ای بهت‌زده دارد، می‌توان گفت آن‌ها احتمالا به تازگی با دشمنان خود مواجه شده‌اند. در ادامه می‌توانید تصویر مزبور را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا