بازی ویدئویی

چرا هیچ اطلاعاتی از بخش داستانی بازی Halo Infinite منتشر نشده است؟

فاصله چندانی تا انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ یعنی Halo Infinite باقی نمانده و تیم توسعه دهنده تلاش دارد در خلال تریلر و اطلاعات دقیق از بخش داستانی این بازی، ما را از پیشرفت خوب آن آگاه کند.

زمانی که استودیو 343 Industries اولین مراحل تست بخش آنلاین چندنفره بازی Halo Infinite را با عموم به اشتراک گذاشت، نقدهای بسیار خوب و مثبتی را از طرف منتقدین و البته کاربران دریافت کرد. پس از آن ما در مراسم gamescom 2021 که هفته پیش برگزار شد نیز نگاهی تازه به این بخش از بازی Halo Infinite داشتیم، بااین حال هیچ اثر و خبری از بخش داستانی این بازی مورد انتظار نبود. تصمیم به نمایش ندادن بخش داستانی این بازی باعث نگرانی طرفداران درباره وضعیت توسعه بازی شده و در سوی دیگر طرفداران نگران تاخیر خوردن چندباره انتشار نسخه جدید سری بازی محبوب خود هستند. از همین رو استودیو 343 Industries توضیحاتی را منتشر کرده تا از نگرانی‌ها بکاهد.

طی پست اخیر منتشر شده در وبسایت Halo Waypoint، آقای جوزف استیتن (Joseph Staten) رئیس بخش هنری استودیو 343 Industries اشاراتی به منتشر نشدن اطلاعات درباره بخش داستانی بازی Halo Infinite داشت که می‌توانید آن‌ها را در ادامه مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا