کتاب کومیک

پیام تبریک مارول به کیانو ریوز باعث ایجاد شایعاتی مبنی بر حضور او در MCU شد!

اکانت توییتر مارول بریتانیا یک پیام تبریک به مناسبت تولد کیانو ریوز توییت کرده تا بسیاری از طرفداران پر و پا قرص فیلم‌های مارول، به وجد آیند!

آقای کیانو ریوز، این بازیگر بسیار محبوب و پرطرفدار، ۵۷ ساله شد. اکانت توییتر مارول نیز یک توییت برای تبریک تولد او در توییتر گذاشت و به سرعت آن را پاک کرد. در نتیجه باری دیگر بسیاری از طرفداران به سرعت تئوری‌هایی در مورد حضور کیانو ریوز در MCU مطرح کردند. این طرفداران معتقدند که او ممکن است در نقش ولورین و یا کارکتر‌های دیگری ایفای نقش کند. البته این موضوع را نباید فراموش کنیم که هنوز بازیگران فیلم بعدی Fantastic Four اعلام نشده است و بسیاری از هواداران منتظرند تا بازیگران فیلم جان واتز پس از اکران Spider-Man: No Way Home مشخص گردند.

 

متن توییت اکانت مارول بریتانیا به مناسبت تولد کیانو ریوز به شکل زیر بود:

کیانو ریوز دوران حرفه‌ای پر از فرازی در طی سال‌های اخیر داشته و یکی از دلایل اصلی آن، حضور در سری فیلم‌های جان ویک بوده است. کیانو امروز تولد ۵۷ سالگی خود را جشن می‌گیرد. ما برای او آرزوی کادو‌های بسیاری را داریم.

پیش از این، آقای کوین فایگی که مدیر مارول است، در مورد استخدام بازیگران در نقش‌های مختلف صحبت کرده بود. به نظر می‌رسد که ممکن است کیانو ریوز سری به مولتی‌ورس مارول بزند. آقای فایگی نیز گفته که آن‌ها سعی می‌کنند با این ستاره و در زمان مناسب، درباره‌ی حضور در پروژه‌های مختلف صحبت کنند. فایگی گفته که ما سعی می‌کنیم که برای هر فیلمی که می‌سازیم، با او صحبت کنیم. نمی‌دانم که کیانو سرانجام به MCU می‌آید یا خیر، ولی امیدوار هستم تا او به بهترین نحو ممکن در MCU حضور داشته باشد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ فکر می‌کنید این بازیگر مشهور در نقش چه کارکتری در MCU حضور پیدا می‌کند؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را برای ما کامنت کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا