کتاب کومیک

پوستر فصل سوم سریال Batwoman از عدالت‌خواهی رایان وایلدر خبر می‌دهد

در حالی که زمان زیادی به آغاز پخش نمانده، شبکه The CW پوستر فصل سوم سریال Batwoman را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

اگر به تاریخچه سریال‌های اروورس نگاهی بیاندازید، احتمالا هیچ کدام به عجیبی Batwoman نبوده است. شخصیت بتوومن با نقش‌آفرینی روبی رز (Ruby Rose) نخستین بار در کراس اور Elseworlds معرفی شد و مدتی بعد، سریالی اختصاصی خود را دریافت کرد. با گذشت مدتی از به انتها رسیدن فصل نخست، رز تصمیم گرفت از سریال کناره‌گیری کند. او در بیانیه رسمی خود اشاره‌ای به دلایل چنین تصمیمی نداشت و تنها ترجیح داد از همکارانش قدردانی کند. سازندگان در ابتدا می‌خواستند بازیگر جدیدی را برای نقش کیت کین بیابند اما نهایتا ترجیح داده شد داستان را با یک شخصیت اصلی جدید ادامه دهند: رایان وایلدر با نقش‌آفرینی جاویسیا لزلی (Javicia Leslie).

در شرایطی که به نظر می‌رسید مخاطبان دیگر با کیت کین تجدید دیدار نمی‌کنند، دست‌اندرکاران Batwoman اعلام کردند این شخصیت بازمی‌گردد اما خبری از روبی رز نیست. از آنجایی که هواپیمای حامل کیت سقوط کرده و جراحات زیادی به بدنش وارد شده بود، به اجبار جراحی پلاستیک انجام داد و چهره‌اش کاملا تغییر کرد. در نتیجه، به جای بازگرداندن رز به سراغ یک بازیگر دیگر به نام والیس دی (Wallis Day) رفتند. البته بازگشت کیت به جریان داستان کمک چندانی نکرد و نرخ بازدید نسبت به فصل اول افت شدیدی را تجربه کرده است. با این حال، به نظر نمی‌رسد سازندگان ساخت سریال را متوقف کنند.

The CW ساعاتی قبل پوستر فصل سوم سریال Batwoman را منتشر کرد. این تصویر رایان وایلدر را در حالی نشان می‌دهد که لباس مخصوص را به تن دارد. پوستر نکته خاصی را در خود جای نداده جز متن Out for Justice که به عدالتخواهی پروتاگونیست اشاره می‌کند. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا