سینما

پوسترهای فیلم Halloween Kills سه نسل از زنان خانواده استرود را به تصویر می‌کشد

وب سایت Bloody Disgusting در تازه‌ترین مطلب اختصاصی خود پوسترهای فیلم Halloween Kills را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم ۴ می‌رسد.

جان کارپنتر (John Carpenter) را می‌توان یکی از نام‌های فعال دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی دانست که این روزها پروژه‌های کمتری را می‌پذیرد. حاصل تلاش‌های او در دهه‌های پیشین آثار متعددی بوده که یکی از شاخص‌ترین‌هایش Halloween محصول سال ۱۹۷۸ میلادی است. از آنجایی که فیلم مزبور عملکرد بسیار خوبی در زمینه تجاری داشت، باعث شد فرنچایزی به نام هالووین شکل بگیرد. استودیوها در ادامه چندین فیلم دیگر بر اساس داستان کارپنتر ساخته و راهی سینماها کردند تا بتوانند به سود بیشتری دست یابند. مطابق انتظار، برخی از فیلم‌ها عملکرد خوبی داشته و برخی دیگر هم طرفداران خود را ناامید کردند.

یونیورسال پیکچرز با همکاری بلام هاوس پروداکشنز Halloween را ساخت و در سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده نقره‌ای برد. این فیلم دنباله‌ای برای اولین فیلم فرنچایز بوده و بار دیگر روی لوری استرود تمرکز دارد. او باید با کمک اطرافیان خود به مقابله با قاتل سریالی بپردازد. فیلم مزبور توانست در مقابل بودجه ۱۵ میلیون دلاری خود بیش از ۲۵۵ میلیون دلار بفروشد. در نتیجه، با بازگشت دیوید گوردون گرین (David Gordon Green) برای ساخت قسمت‌های دوم و سوم موافقت شد. این دو اثر به صورت پشت سر هم فیلمبرداری شده و حالا آماده اکران گسترده هستند.

وب سایت Bloody Disgusting اخیرا پوسترهای فیلم Halloween Kills را منتشر کرد که تعدادشان به رقم ۴ رسیده و روی سه نسل از زنان خاندان استرود تمرکز دارد. لوری استرود در ابتدا به عنوان یک قربانی به تصویر کشیده شد که هیچ شانسی مقابل مایکل مایرز نداشت و تنها می‌توانست فرار کرده و پنهان شود. او در Halloween به شخصیتی تبدیل شد که قادر است تا حدی از خودش دفاع کند. دختر و نوه‌اش هم شرایط مشابهی داشته و طبق اطلاعاتی که منتشر شده‌اند، در قسمت دوم او را در مقابله با آنتاگونیست مشهور همراهی می‌کنند. نکته جالب پوسترها افکت‌های آتش است که در پس زمینه وجود دارد. دلیل انتخاب چنین پس زمینه‌ای را باید در اتفاقات قسمت پیشین جستجو کرد. در ادامه می‌توانید پوسترها را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا