بازی ویدئویی

وقت آن رسیده تا شاهد اساسین‌ها در داستان بازی Watch Dogs: Legion باشیم!

در تریلر تازه منتشر شده می‌توانید شخصیت جدید را در لباس اساسین‌ها مشاهده کنید که البته با توجه به اینکه اتفاقات این بازی در سال ۲۰۳۰ رخ می‌دهد، قاعدتا کمی تفاوت بین نمونه قرون وسطایی و این کاراکتر وجود خواهد داشت. با این حال همچنان دویدن روی پشت بام خانه‌ها و همچنین استفاده از تیغه Hidden Blade به عنوان سنت همیشگی اساسین‌ها توسط این کاراکتر هم حفظ شده و می‌بنینیم که چطور از آن برای کشتن دشمنان خود استفاده می‌کند. همچنین یک صدای پس‌زمینه در حال گفتن اطلاعاتی درباره مخفیگاه‌های گروه اساسین‌ها است که قصد رفتن به آنجا را دارند. با این وجود در آخرین جمله‌ای که این فرد می‌گوید، مشخص می‌شود که او در واقع یک تمپلار بوده و نقش شخصیت منفی را در این بسته الحاقی داستانی بازی خواهد کرد.

در واقع تقریبا در سال گذشته بود که یوبیسافت اعلام کرد که به صورت رسمی یک بسته الحاقی با محوریت حضور یک شخصیت اساسین در داستان بازی Watch Dogs: Legion را برای این عنوان منتشر خواهند کرد. با این وجود باز هم اینکه می‌بینیم چطور آینده Assassin’s Creed با جهان واچ داگز ادقام می‌شود خود یکی از عجیب‌ترین‌هایی است که تا به حال در داستان دو فرنچایز بزرگ انجام شده و طرفداران هر دو سری را هیجان‌زده خواهد کرد.

وقتی یوبیسافت ناامید کننده رفتار می‌کند

این بسته الحاقی درست به مانند Bloodline که یک روایت داستانی مشخص را دنبال می‌کرد قرار است تا داستان تازه‌ای از برخورد دارسی و یارانش با تمپلارها را دنبال کند. با این وجود در DLC قبلی دیدیم که ایدن پیرس (شخصیت اصلی نسخه اول از سری) و همچنین ورنچ (Wrench) به لندن آمده بودند و از طرفی روایتی کاملا مرتبط با داستان اصلی را دنبال می‌کردند، در حالی که گفته شده حضور دارسی تنها یک کراس اور ساده است و جهان دو سری Watch Dogs و Assassin’s Creed را یکی نمی‌کند! این خبر پس از انتشار تریلر توسط خود سازندگان به صورت رسمی تایید شد.

با این حساب هرقدر هم که دارسی و داستان نه‌چندان کوتاه آن برای طرفداران جذاب باشد و تکنولوژی جدید به مزاج اساسین‌طور او ساخته باشد، اما باز هم در نهایت قرار نیست تا این روایت را به اصطلاح Canon یا مرتبط با داستان اصلی سری در نظر بگیریم.

شخصیت دارسی به همراه دو ماموریت داستانی جدید در تاریخ ۲ شهریور (۲۴ آگوست) برای دارندگان سیزن پس به بازی Watch Dogs: Legion اضافه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا