کتاب کومیک

هویت آنتاگونیست Captain Marvel 2 احتمالا لو رفته است

وب سایت خبری That Hashtag Show با انتشار یک گزارشی اختصاصی هویت آنتاگونیست Captain Marvel 2 را فاش کرده است.

مارول پس از شش سال تلاش سرانجام موفق شد یک اقتباس سینمایی بر اساس کمیک بوک‌های کاپیتان مارول ساخته و روی پرده‌ی نقره‌ای ببرد. این فیلم Captain Marvel نام داشته و اوایل مارس سال ۲۰۱۹ میلادی در سراسر جهان اکران شد. اثر مشترک آنا بودن (Anna Boden) و رایان فلک (Ryan Fleck) بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد و به اولین فیلم ابرقهرمانی با محوریت یک زن تبدیل شد که بیش از یک میلیارد دلار می‌فروشد. با در نظر گرفتن چنین موفقیت‌هایی، پیش‌بینی می‌شد مارول به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان دهد؛ اتفاقی که نهایتا در کامیک کان سن دیگو رخ داد. البته خبری از بودن و فلک نیست و اینبار نیا داکوستا (Nia DaCosta) وظیفه‌ی کارگردانی را به دوش می‌کشد.

وب سایت That Hashtag Show ساعاتی قبل یک مطلب اختصاصی روی خروجی خود قرار داده و به واسطه‌ی آن، هویت آنتاگونیست Captain Marvel 2 را فاش کرده است. با توجه به گزارش، تیم تولید اخیرا یک آگهی استخدام منتشر و در آن اعلام کرده به دنبال یک بازیگر مرد در بازه‌ی سنی ۲۰ الی ۳۰ سال می‌گردد که بتواند در یک نقش مکمل حاضر شود. تیم تولید وارد جزئیات نشد و چیزی درباره‌ی هویت کاراکتر نگفت اما تاکید داشت افراد علاقه‌مندان باید از لحاظ ظاهری به مایکل بی. جردن (Michael B. Jordan) یا تیموتی شالامی (Timothée Chalamet) شباهت داشته باشند.

نویسنده‌ی That Hashtag Show در ادامه‌ی گزارش اختصاصی خود مدعی شد با توجه به اطلاعات دریافتی از سوی منابعش، کاراکتر مورد نظر مایکل کورواک است که نامی آشنا برای طرفداران کمیک بوک به شمار می‌رود. منابع همچنین اعلام کردند Captain Marvel 2 دارای چند آنتاگونیست خواهد بود اما کورواک آنتاگونیست اصلی است. برای درک بهتر این موضوع، به قسمت اول Captain Marvel رجوع می‌کنیم. در ابتدای فیلم گمان می‌شد اسکرول‌ها نقش منفی داستان را بر عهده داشته باشند اما در ادامه‌ی داستان مشخص شد کری‌ها، به خصوص یان-راگ شخصیت منفی بوده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا