تکنولوژی

نگاهی به قیمت گوشی‌های سامسونگ در بازار ایران

نگاهی به قیمت گوشی‌های سامسونگ در بازار

ارزان‌ترین گوشی‌های سامسونگ

ارزان‌ترین گوشی‌ سامسونگ سری A01-A015 هستند که قیمتی بین ۳ میلیون و۲۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان دارند.

گوشی‌های A10 S و A11 با قیمتی برابر ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

M11 گوشی ارزان دیگر سامسونگ است که در رده‌ی محصولات زیر ۵ میلیون تومان قرار دارد و با قیمتی برابر ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بازار موجود است.

گوشی‌های ۵ تا ۷ میلیونی سامسونگ

در میان گوشی‌های سامسونگ که قیمتی بالاتر از ۵ میلیون تومان دارند می‌توان به A20 S با قیمت ۴ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان، A21 S به ارزش ۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، M30 S با قیمتی برابر ۶.۵ میلیون، A31 حدود ۷ میلیون، A305 A30 S قیمتی معادل ۶.۶ میلیون و M31 با ارزش ۷ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان اشاره کرد.

گوشی‌های زیر ۱۰ میلیون سامسونگ

گلکسی A51

گوشی A51 قیمتی برابر ۸.۳ میلیون تومان دارد، A70 با قیمت ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد، A71 با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و A80 قیمتی مشابه دارد.

گوشی‌های پرچمدار سامسونگ

در میان گوشی‌های پرچمدار سامسونگ یک سری از آنها گوشی‌های فلگ‌شیپ دو سال پیش این برند است اما به نسبت سال‌های گذشته قیمت این گوشی‌ها همچنان بالا است؛ مثلا گلکسی NOTE 9 پرچمدار دو سال پیش سامسونگ است که حالا قیمتی برابر ۱۶.۵ میلیون تومان دارد و ارزان‌ترین پرچمدار سامسونگ به شمار می‌رود. به ترتیب قیمت NOTE 10 حدود ۲۰ میلیون‌ تومان، NOTE 10+ حدود ۲۵ میلیون، گلکسی S10 حدود ۱۷ میلیون، S10 + حدود ۱۹ میلیون، S20 نزدیک ۲۲ میلیون تومان،  S20 ULTRA  ۲۶.۵ میلیون تومان و سری نوت که حالا قیمت گلکسی نوت ۲۰ و NOTE 20 ULTRA که بین ۳۱ تا  ۳۴ میلیون تومان معامله می‌شود. گوشی تاشو سامسونگ هم گلکسی زد فیلیپ بر اساس رنگ بین ۲۸ تا ۳۰ میلیون تومان در بازار کشورمان خرید و فروش می‌شود.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا