کتاب کومیک

نویسنده Venom 2 از رابطه ادی براک و ونوم در این فیلم می‌گوید

کلی مرسل نویسنده Venom 2 در بخشی از مصاحبه اخیر خود درباره رابطه ادی براک و سیمبیوت ونوم در این فیلم صحبت کرد.

پس از تماشاش Venom محصول سال ۲۰۱۸ میلادی، گروهی از کاربران فضای مجازی پیش‌بینی کردند ادی براک و ونوم در قسمت دوم با یکدیگر کنار آمده و رابطه بسیار خوبی میانشان برقرار می‌شود. وقتی اولین تریلر Venom: Let There Be Carnage از راه رسید، آن‌ها متوجه شدند پیش‌بینی‌شان به هیچ وجه درست نبود. ادی و ونوم نه تنها نتوانسته‌اند با یکدیگر کنار بیایند، بلکه به نظر می‌رسد اختلاف‌هایشان بیشتر از قبل شده است. به هر حال، سیمبیوت یک موجود گوشتخوار بوده و دوست دارد انسان‌ها را بکشد اما ادی علی‌رغم عادت‌های رفتاری نه چندان خوبش نمی‌تواند با قتل و خوردن گوشت انسان کنار بیاید.

داستان Venom: Let There Be Carnage حدودا یک سال پس از قسمت اول جریان دارد. کلتوس کسدی یک قاتل سریالی بوده و در آستانه اعدام است. او مدتی قبل از اجرا شدن حکم به مسئولان اعلام می‌کند آخرین حرف‌هایش را تنها به روزنامه‌نگاری به نام ادی براک می‌زند. درخواست مورد قبول قرار گرفته و پروتاگونیست برای انجام یک مصاحبه به زندان می‌آید. کلتوس علاقه زیادی به خون دارد و حین مصاحبه، انگشت ادی را گاز می‌گیرد. بدین ترتیب، بخشی از سیمبیوت وارد بدن قاتل سریالی شده و به یک موجود مستقل تبدیل می‌شود.

کلی مرسل (Kelly Marcel) یک فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده بریتانیایی بوده و فیلمنامه Venom: Let There Be Carnage را به تنهایی آماده کرده است. او در بخشی از مصاحبه اخیر خود جزئیات تازه‌ای را پیرامون رابطه ادی براک و ونوم فاش کرد:

ادی و ونوم چند وقنی است با یکدیگر زندگی می‌کنند و از یک بدن بهره می‌برند. آن‌ها به معنای واقعی کلمه همه چیز را درباره یکدیگر می‌دانند. مانند تمامی موجوداتی که مجبور می‌شوند از یک محیط کوچک و مشترک برای زندگی استفاده کنند، آن‌ها به مرور زمان دیگر برای هم قابل‌تحمل نیستند.

نویسنده Venom 2 در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد:

ادی و ونوم به واسطه شرایط مجبور شده‌اند با هم زندگی کنند و فیلم Venom: Let There Be Carnage قصد دارد این سوال را پاسخ دهد: آیا راهی برای نجات رابطه‌شان وجود دارد یا مسیرشان از یکدیگر جدا خواهد شد؟

آوی آراد (Avi Arad) به عنوان تهیه‌کننده روی ساخت فیلم ونوم 2 نظارت داشت. او درباره رابطه ادی و ونوم گفت:

طبیعتا شروع یک رابطه با بی‌اعتمادی و احساس خطر همراه است اما ادی و ونوم یاد گرفته‌اند در کنار هم زندگی کنند.

رابطه آن‌ها پیچیده شده است. آن‌ها به یک تفاهم خواهند رسید.

اندی سرکیس (Andy Serkis) چندان در زمینه کارگردانی موفق نبوده اما Venom: Let There Be Carnage را جلوی دوربین برده است. او در یکی از گفتگوهای قدیمی خود این فیلم را با رمان کوتاه Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde مقایسه کرده بود. کتاب مزبور روی دوگانگی شخصیتی تمرکز داشته و درباره فردی است که موفق می‌شود جنبه‌های خوب و بد خود را از یکدیگر جدا کند اما این اقدام پیامدهای خوبی را به همراه ندارد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم سینمایی Venom: Let There Be Carnage در تاریخ ۹ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با یک اکتبر) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا