بازی ویدئویی

نمرات و نقدهای Crysis Remastered Trilogy منتشر شد

همزمان با عرضه در کشورهای جهان، وب سایت‌های ویدیو گیم نقدهای Crysis Remastered Trilogy را روی خروجی خود قرار داده‌اند.

اکانت توییتری کرایسیس اوایل سال گذشته میلادی و پس از چند سال سکوت، متن جدیدی را به اشتراک گذاشت. طرفداران در ابتدا گمان می‌کردند کرایتک خود را برای معرفی نسخه جدید مجموعه آماده می‌کند اما در ادامه مشخص شد ریمستر نسخه اول قرار است برای پلتفرم‌های مدرن در دسترس قرار بگیرد. در حالی که مدت زیادی از معرفی Crysis Remastered نمی‌گذشت، حجم بالایی اطلاعات از اسناد و مدارک استودیو آلمانی در فضای مجازی لو رفت؛ اسناد و مدارکی که تایید کرده بودند ریمسترهای نسخه‌های دوم و سوم هم در دست ساخت بوده و پس از عرضه آن‌ها، شاهد آمدن یک کالکشن به بازار خواهیم بود.

کرایتک اواسط سال جاری میلادی از Crysis Remastered Trilogy که ریمستر نسخه‌های اول الی سوم را در خود جای می‌دهد. استودیو آلمانی ترجیح داده بخش چندنفره را در داخل کالکشن قرار نداده و به صورت کامل روی بخش‌های داستانی متمرکز شود. از دیگر نکات شاخص پیرامون محصول می‌توان به پشتیبانی از وضوح تصویر 4K، پشتیبانی از نرخ فریم ۶۰ و افزایش جزئیات گرافیکی اشاره کرد. در ضمن، ریمسترها به صورت جداگانه هم قابل‌خریداری هستند.

همزمان با انتشار در سراسر جهان، نقدهای Crysis Remastered Trilogy روی خروجی وب سایت‌های ویدیو گیم قرار گرفته است. تاکنون و با انتشار ۹ نقد مثبت و ۵ نقد متوسط، محصول مشترک کرایتک و سیبر اینترکتیو (Saber Interacteractive) به متای ۷۶ دست یافته است. بد نیست بدانید هیچ کدام از وب سایت‌ها کالکشن مزبور را لایق نمره کامل نمی‌دانستند. در ادامه می‌توانید خلاصه تعدادی از نقدها را مطالعه کنید:

وب سایت God is Geek:

Crysis Remastered Trilogy یک مجموعه شگفت‌انگیز با داستانی عالی است. گیم پلی همچنان حس و حالی فوق‌العاده را منتقل کرده و نانوسوییت هنوز هم یکی از بهترین مواردی است که در تاریخ بازی‌های تیراندازی اول شخص مورد استفاده قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا