اخبار تلوزیون و سریال

نقش اول اسپین‌آف سریال The Boys مشخص شد

طبق اطلاعات منتشر شده، قرار است که Reina Hardesty به عنوان شخصیت اصلی اسپین‌آف سریال The Boys به ایفای نقش بپردازد. این اسپین‌آف که در دنیای یکسانی با سریال اصلی اتفاق می‌افتد، ماجرای تنها کالج مخصوص ابرقهرمان‌ها را روایت می‌کند که توسط کمپانی Vought اداره می‌شود.

Hardesty که در سریال The Flash هم به ایفای نقش پرداخته است، به عنوان یک ابرقهرمان جوان به تیم بازیگران از پیش تعیین شده از جمله Shane Paul McGhie، Aimee Carrero، Maddie Phillips، Jaz Sinclair و Lizze Broadway پیوست. با این حال هنوز هیچ جزئیاتی از نقش Hardesty یا دیگر بازیگران منتخب برای سریال منتشر نشده است. همچنین Craig Rosenberg، تهیه کننده اجرایی The Boys نیز نویسندگی این اسپین‌آف را بر عهده دارد و سازندگان کامیک و تهیه‌کنندگان نیز در ساخت این عنوان دخالت دارند.  

لازم به ذکر است که طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، محتوای این سریال فقط برای افراد بالای ۱۷ سال مناسب است و مانند سریال The Boys شامل صحنه‌های نامناسب است. و ماجرای ابرقهرمان‌های جوان اهل رقابت را به تصویر می‌کشد که سعی می‌کنند مرز‌های جسمی و اخلاقی خود را به چالش بکشند تا بتوانند قرارداد بهترین شهرها را به دست بیاورند. بنابراین از هر لحاظ با یک فضای مشابه و فقط با بازیگران جوان‌تر نسب به The Boys رو به رو هستیم.

نوشته های مشابه

‫۴ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا