بازی ویدئویی

نسخه آلفا Call of Duty: Vanguard را چگونه دریافت کنیم؟

شرکت اکتیویژن ضمن انتشار یک تریلر جدید در کانال یوتیوب کال آو دیوتی، اطلاعات تازه‌ای را از نسخه آلفا Call of Duty: Vanguard به اشتراک گذاشته است.

اکتیویژن حدودا یک هفته پیش به انتظارها پایان داد و به صورت رسمی از جدیدترین نسخه مجموعه کال آو دیوتی رونمایی کرد. Call of Duty: Vanguard دارای بخش داستانی بوده و قرار است قصه‌ای را با محوریت چهار شخصیت متفاوت روایت کند. این چهار شخصیت به جبهه‌های مختلف جنگ جهانی دوم تعلق دارند اما طی اتفاقاتی یک گروه تشکیل داده و تمرکزشان را روی هدف مشترکی قرار می‌دهند. مطابق انتظار، بخش چندنفره هم در بازی قرار داده شده که مدهای مختلفی را شامل می‌شود.

اسلج همر گیمز و اکتیویژن جزئیات چندانی را پیرامون مدهای چندنفره بازی Call of Duty: Vanguard به اشتراک نگذاشته و تنها به Champion Hill اشاره داشته‌اند که یک مد جدید به شمار می‌رود. این مد ترکیبی از بتل رویال و گان فایت (Gunfight) بوده و به صورت یک علیه یک، دو علیه دو و سه علیه سه قابل‌تجربه است. کاربران در رقابت‌های این مد در قالب دو گروه مقابل یکدیگر قرار گرفته و باید همدیگر را شکست بدهند.

اسلج همر گیمز و اکتیویژن با انتشار یک پست در وب سایت رسمی کال آو دیوتی جزئیات تازه‌ای را از نسخه آلفا Call of Duty: Vanguard به اشتراک گذاشته‌اند. نسخه مزبور تنها مد چمپیون هیل را در خود جای داده و شامل چهار اپراتور می‌شود: آرتور کینگزلی، پولینا پترووا، وید جکسون و لوکاس ریگز. سازندگان همچنین تاکید کرده‌‎اند سیستم Caliber در نسخه آلفا وجود داشته و به کاربر اجازه می‌دهدتعداد قابل‌توجهی از آیتم‌های موجود در محیط را تخریب کند. این سیستم نه تنها حس واقع‌گرایی بیشتری را به مخاطب القا می‌‎کند، بلکه می‌تواند روی جریان رقابت تاثیر غیرقابل‌انکاری داشته باشد.

سازندگان در بخش دیگری از پست خود، جزئیات بیشتری را از مد چمپیون هیل منتشر کرده‌اند. بر این اساس، هر رقابت این مد شامل چندین تیم می‌شود. تمامی تیم‌ها مانند لیگ‌های فوتبال مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند و تیمی که بتواند بدون صفر شدن لایف کانت‌هایش (Life Count) تمامی رقبا را شکست دهد، برنده خواهد شد. اسلج همر گیمز و اکتیویژن همچنین تاکید کرده‌اند رقابت‌ها به صورت همزمان برگزار شده و نیازی نیست تیمی منتظر اتمام رقابت دیگری باشد. آن‌ها در ادامه گفتند تمامی تیم‌ها در ابتدای رقابت‌ها سلاح‌های مشابهی دارند. در ضمن، تریلر جدیدی هم منتشر شده تا علاقه‌مندان بتوانند با روند رقابت‌ها آشنا شوند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا