کتاب کومیک

نخستین نقدها منتشر شد؛ کارشناسان چه نظری درباره Black Widow دارند؟

تعدادی از کارشناسان که به تماشای فیلم نشسته‌اند، نظرشان پیرامون کیفیت Black Widow را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته‌اند.

درخواست‌های فراوان طرفداران طی سال‌های گذشته سرانجام به گوش مدیران مارول رسید و آن‌ها یک فیلم اختصاصی بر اساس ناتاشا رومانوف ساختند. استودیو آمریکایی تصمیم داشت Black Widow را در مه سال گذشته میلادی روی پرده نقره‌ای بفرستد تا شروعی برای فاز چهارم Marvel Cinematic Universe باشد اما همه‌گیری ویروس کرونا چنین اجازه‌ای را نداد. پس از کش و قوس‌های فراوان، مارول ترجیح داد به جای تاخیر چندباره در اکران، فیلمش را اواسط تابستان به سینماها برده و همزمان در سرویس استریم دیزنی پلاس قرار دهد.

داستان اولین فیلم اختصاصی بلک ویدیو بین Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War جریان دارد. ناتاشا رومانوف طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد به روسیه بازگشته و تاسیسات اتاق سرخ را یکبار برای همیشه نابود کند تا امکان تعلیم بلک ویدیوهای جدید وجود نداشته باشد. او در مسیر رسیدن به هدف خود با شخصیت‌هایی تجدید دیدار می‌کند که در یک برهه زمانی عزیزترین افراد زندگی‌اش بوده و حکم یک خانواده را برایش داشتند. مطابق انتظار اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) برای نقش ناتاشا رومانوف بازگشته است. از چهره‌های جدید هم می‌توان فلورنس پیو (Florence Pugh)، دیوید هاربر (David Harbour) و ریچل وایس (Rachel Weisz) را نام برد.

تعدادی از کارشناسان چندی پیش به تماشای فیلم نشسته و حالا دیدگاه‌هایشان را نسبت به کیفیت Black Widow در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشتند. یکی از نکات جالب توجه در نقدها، تحسین تیم بازیگری به خصوص اسکارلت جوهانسون و فلورنس پیو است. اینطور که به نظر می‌رسد، این دو موفق شده‌اند کم‌نقص‌ترین عملکرد ممکن را جلوی دوربین به نمایش بگذارند. در ادامه می‌توانید تعدادی از نقدها را مطالعه کنید:

برندن دیویس:

Black Widow یکی از بهترین فیلم‌های اختصاصی MCU است.

از ابتدا تا انتها فیلم عالی‌ای است. غافل‌گیری‌های بسیار خوبی دارد، لحظات احساسی را در خود جای داده است و از اکشن جذابی بهره می‌برد. اسکارلت جوهانسون سرانجام فرصتی را بدست آورد تا بهترین نقش‌آفرینی خود به عنوان ناتاشا رومانوف را به تصویر بکشد.

آلیسا گراسو:

Black Widow نشان می‌دهد چرا ناتاشا رومانوف مانند چسبی بوده که انتقامجویان را کنار هم نگه داشت. رگه‌هایی از صحنه‌های اکشن فیلم‌های جان ویک و نوآوری، با داستانی صمیمانه و تکان‌دهنده درباره خانواده ترکیب شده است؛ داستانی که نشان می‌دهد جهان چه رفتاری در قبال دختران دارد. بی‌صبرانه منتظر هستم تا یلنا بلووا ادامه‌دهنده میراث ناتاشا رومانوف باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا