کتاب کومیک

نخستین تصویر از لباس جدید آکوامن در Aquaman 2 منتشر شد

همان‌طور که گفته شد، وارنر و دی‌سی فیلمز از ارائه جزئیات پیرامون Aquaman and the Lost Kingdom خودداری کرده‌اند. با این حال، طرفداران فرنچایز DC Extended Universe بیکار ننشسته و با در نظر گرفتن اندک شواهد موجود، توانستند حدس‌هایی درباره داستان قسمت دوم بزنند. به عقیده آن‌ها، اتفاقات روی شهری به نام نرکوس تمرکز دارد که مانند آتلانتیس به داخل آب‌ها سقوط کرد اما لوکیشن مشخصی نداشته و محل استقرارش به صورت مداوم تغییر می‌کند. از همین رو، پیدا کردنش بسیار سخت است.

بلک مانتا با نقش‌آفرینی یحیی عبدالمتین دوم یکی از شخصیت‌هایی است که در دومین اقتباس سینمایی آکوامن می‌بازگردد. عبدالمتین در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Variety گفت شخصیت او در قسمت دوم بالغ‌تر از قبل بوده و زمان بیشتری برای خودنمایی خواهد داشت. او همچنین تاکید کرد مخاطب حین تماشای فیلم مزبور بیشتر از گذشته با ارزش‌ها، انگیزه‌ها و خواسته‌های بلک مانتا آشنا می‌شود.

از آنجایی که Aquaman بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد و موفق شد به باشگاه یک میلیاردی‌ها بپیوندد، وارنر و دی‌سی فیلمز طی مدت زمان کوتاهی با ساخت قسمت دوم موافقت کردند. با این حال، فاصله‌ای چهار ساله میان اکران قسمت اول و دوم وجود دارد که به هیچ وجه برای آثار ابرقهرمانی مرسوم نیست. فیلم‌های اختصاصی یک شخصیت معمولا با فاصله ۲ الی ۳ ساله روی پرده نقره‌ای می‌آیند.

دلیل فاصله‌ای که میان Aquaman و Aquaman and the Lost Kingdom به وجود آمده را باید در پرکاری جیمز وان جستجو کرد. او فیلمساز فعالی بوده و به عناوین مختلف در ساخت آثار متفاوت مشارکت دارد. به همین دلیل، نمی‌توانست زودتر از این به دست‌اندرکاران پیوسته و پروژه را جلوی دوربین ببرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا