اخبار تلوزیون و سریال

نبردهای هیجان‌انگیز در دومین تیزر انیمیشن ویچر

سرویس استریم نتفلیکس چندی پیش دومین تیزر انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf را در کانال یوتیوب خود قرار داد که بیش از یک دقیقه زمان دارد.

فصل دوم سریال The Witcher در دست ساخت بوده تا برای انتشار در روزهای پایانی سال جاری میلادی آماده شود. مطابق انتظار، مخاطبان حین تماشای قسمت‌های جدید نه تنها با شخصیت‌هایی از جمله گرالت، سیری و ینیفر تجدید دیدار داشته، بلکه با چهره‌هایی از جمله وزمیر برای نخستین بار ملاقات می‌کنند.

اگرچه وزمیر شخصیت شناخته‌شده‌ای در میان طرفداران ویچر به شمار می‌رود، تعداد قابل‌توجهی از مخاطبان سریال The Witcher افرادی هستند که اطلاعات چندانی درباره رمان‌ها ندارند. از همین رو، نتفلیکس تصمیم گرفت یک پیش درآمد ساخته و به واسطه آن به دوران جوانی دوست و استاد گرالت بپردازد. این اثر The Witcher: Nightmare of the Wolf نامگذاری شده و در قالب انیمیشن ساخته می‌شود.

نتفلیکس ساعاتی قبل دومین تیزر انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو، یک دقیقه زمان داشته و اطلاعات مهمی را از داستان ارائه نمی‌دهد. در نتیجه، نمی‌توان فهیمد داستان از چه قرار بوده و پروتاگونیست چه هدفی را دنبال می‌کند.

در حالی که مدت زیادی از انتشار دومین تیزر انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf نمی‌گذشت، نتفلیکس یک ویدیو دیگر به اشتراک گذاشت. این ویدیو با حضور لائورن اسمیت هیسریچ (Lauren Schmidt Hissrich) تهیه شده که شورانر سریال The Witcher بوده و به عنوان تهیه‌کننده در ساخت Nightmare of the Wolf مشارکت داشته است. هیسریچ در جریان ویدیو به نکات مهمی اشاره می‌کند که دومین تیزر در خود جای داده است.

لائورن اسمیت هیسریچ در اولین بخش صحبت‌های خود به تفاوت اصلی فصل دوم سریال The Witcher و انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf اشاره می‌کند. قلعه کر مورهن در فصل دوم ویچر از روزهای رویایی خود فاصله گرفته و تعداد ویچرها هم به شمارش افتاده است اما شرایط متفاوتی در انیمیشن برقرار است. نه تنها قلعه مزبور شکوه خود را دارد، بلکه ویچرها حضور پررنگی در اجتماع داشته و تعدادشان زیاد است.

فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده آمریکایی در ویدیو بررسی می‌گوید گرالت در سریال اصلی شخصیت جدی‌ای دارد اما وزمیر در دوران جوانی خود شوخ‌طبع و رذل بود. در انتها، لازم به ذکر است انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf در تاریخ ۱ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ آگوست) منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا