بازی ویدئویی

مدیران CD Projekt Red از ثبات فنی قابل قبول بازی Cyberpunk 2077 خبر می‌دهند

بازی Cyberpunk 2077 قصه تلخی است که هنوز پایانی بر دفتر آن نیست. پس از فضاحت زمان عرضه و ناراضی بودن مخاطبان از عمل‌کرد این عنوان، به خصوص روی پلتفرم‌های نسل هشتمی، که موجبات شکست عظیم این پروژه شدند؛ استودیو لهستانی شاهد افت عجیب سهام خود در بازار شد. داستان تا جایی پیش رفت که پرونده‌های قضایی متعددی علیه آن‌ها در دادگاه‌های آمریکا باز شد و این تیم هنوز هم درگیر سر و کله زدن با این پس‌لرزه‌ها است.

بازی آن قدر روی پلی‌استیشن 4 بد اجرا می‌شد که سی‌دی‌پراجکت رد مجبور به حذف این بازی از فروشگاه سونی شد. این عنوان به تازگی توانسته تا راه خود را به این فروشگاه دوباره باز کند.

حالا در طی مصاحبه‌ای با TVN24، مدیران این شرکت، خبر از «سطح ثبات قابل‌قبول» برای این عنوان دادند. آدام کیسینسکی (Adam Kicinski)، مدیرعامل سی‌دی‌پراجکت رد، گفت که تیم سازنده بازی به صورت مستمر در حال کار روی آپدیت‌های بازی هستند تا بتوانند عمل‌کرد فنی و ثبات را به این عنوان بازگردانند.

ما به سطح قابل قبولی از ثبات فنی رسیده‌ایم. ما هم‌چنین در حال کار روی بهینه‌سازی کلی هستیم که باید بگویم خروجی بسیار رضایت‌بخش بوده است. البته که گلیچ‌ و باگ‌های بازی را هم به طرز چشم‌گیری کاهش داده‌ایم و به این کار ادامه خواهیم داد. در طی زمان، پیش‌رفت‌هایی در سیستم کلی بازی هم ایجاد خواهد شد. تمام این‌ها از نکاتی که بازیکنان به آن‌ها توجه داشته‌اند الهام گرفته شده است.

هرچند بازی به فروشگاه پلی‌استیشن بازگشته است ولی کیسینسکی از ارائه آمار فروش کلی بازی سر باز زد. در ادامه پیوتر نیلوبویچ (Piotr Nielubicz)، معاون اول شرکت لهستانی، گفت:

ما هیچ آمار جزیی و دقیقی از فروش در اختیار شما قرار نخواهیم داد. زمانی آن‌ها را به اشتراک می‌گذاریم که به اهداف کورد نظر ما و حد مشخص و مورد نظر برسند. بنابراین، نمی‌توانیم بعد از این مدت کوتاه اطلاعاتی با شما در میان بگذاریم.

شرکت CD Projekt Red به تازگی تایید کرد که بازی Cyberpunk 2077 هنوز هم روی پلی‌استیشن 4 نمی‌تواند خیلی خوب اجرا شود و از مشکلات فنی زیادی رنج می‌برد. آن‌ها پیشنهاد می‌دهند که مخاطبان بازی را روی پلی‌استیشن 4 پرو یا نسخه نسل نهمی کنسول‌های سونی یعنی پلی‌استیشن 5 تجربه کنند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا