بازی ویدئویی

لیست ایسترگ‌های جالب بازی Back 4 Blood را از اینجا مشاهده کنید

این روزها ایستراگ‌ها بخشی جداناشدنی از بازی‌های ویدیویی شده‌اند و این امر زمانی که توسعه دهندگان شما را به یافتن آن‌ها دعوت می‌کنند بسیار خوش‌آیندتر خواهد شد. بازی Back 4 Blood شما را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد.

بازی Back 4 Blood، عنوان اول شخص، زامبی محور و بر پایه Co-Op در حقیقت دنباله معنوی سری پرطرفدار Left 4 Dead است که مملو از ایستراگ‌های متفاوت در نقشه‌های خود بوده و کاربران لحظه به لحظه ایستراگ‌های جدیدی را کشف می‌کنند. کاربران طی چند روز اخیر در بخش بتای این بازی توانسته‌اند سیلی از ایستراگ‌ها را یافته و البته به‌نظر هنوز به پایان نرسیده و هنوز به‌دنبال باقی آن‌ها هستند.

درهمین راستا، توسعه دهندگان بازی Back 4 Blood روز ۱۴ آگوست، برابر با ۲۳ مرداد ماه بازیکنان را به بازی خود دعوت کرده و از آن‌ها خواستند تا حد امکان ایستراگ پیدا کنند. البته ناگفته نماند که افراد زیادی حتی پیش از دعوت استودیو توسعه دهنده نیز برخی از ایستراگ‌ها را یافته بودند و با دعوت توسعه دهندگان روند یافتن ایستراگ‌ها و البته علاقه کاربران به یافتن آن‌ها افزایش یافت. امروزه دیدن ایستراگ در بازی‌های متفاوت امری طبیعی بوده که البته تنوع بسیار زیاد و تلاش مورد نیاز برای یافتن آن‌ها موجب شده بازی‌ها سرگرم کننده‌تر از پیش شوند.

ایستراگ‌های بازی Back 4 Blood عموما با فضای کلی بازی همخوانی داشته و به نسخه‌های پیشین خود و البته فیلم‌ها، سریال‌ها و دیگر بازی‌های زامبی محور اشاره دارند. برخی از این ایستراگ‌ها حتی به سال‌های بسیار دور برمی‌گردند. در ادامه قصد داریم برخی از این ایستراگ‌ها را مشاهده کنیم.

نوشته های مشابه

‫۳ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا