بازی ویدئویی

فینال مسابقات جام رمضان زولا فردا برگزار می‌شود

فینال مسابقات جام رمضان زولا پایان این هفته برگزار خواهد شد و دو تیم قدرتمند اکسین و بروتال ایمپکت یک بار دیگر برای کسب عنوان قهرمانی در مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد.

همان طور که اطلاع دارید رقابت‌های جام رمضان بازی Zula از حدود یک ماه پیش در حال برگزاری است و در نهایت دو تیم حرفه‌ای و باتجربه‌ی Oxin و Brutal Impact موفق شدند تا به فینال این دوره از مسابقات راه یابند تا فردا مورخ ۸ خرداد ماه در برابر همدیگر به مبارزه بپردازند.

تیم اکسین پیش از این موفق شده بود در فصل دوم مسابقات زولا به جایگاه قهرمانی برسد و در ادامه به به عنوان نماینده‌ی ایران در جام جهانی زولا شرکت کند. از طرفی دیگر هم تیم بروتال علاوه بر کسب افتخارات گوناگون در رقابت‌های داخل کشور، موفق شده است تا قهرمانی در مسابقات انتخابی جام بین قاره ای زولا را در کارنامه‌ی خود به ثبت برساند.

مبلغ ‍۱۵ میلیون تومان برای رتبه‌های اول تا سوم این مسابقات اختصاص داده شده که تیم اول، ۷ میلیون تومان خواهد بود. تیم دوم هم مبلغ ۵ میلیون تومان را به خانه‌ی خود خواهد برد و مشخصا ۳ میلیون تومان هم به تیم سوم می‌رسد؛ گفتنی است که هر یک از اعضای تیم چهارم مسابقات جام رمضان زولا در سال ۱۳۹۹ از ۴۰۰ هزار گلد درون بازی برای خرید آیتم‌های مورد نظر خود بهره‌مند خواهند شد.

رقابت فردا بین دو تیم بروتال و اکسین در مود خرابکاری برگزار خواهد شد؛ مودی که بسیاری از زولابازها همواره از آن به عنوان یکی از جذاب‌ترین حالت‌های این بازی تیراندازی اول شخص آنلاین یاد می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا