سینما

فیلم برداری دنباله فیلم Joker با حضور تاد فیلیپس به‌عنوان نویسنده تایید شد!

سال ۲۰۱۹ سالی مهم برای برادران وارنر و شخصیت منفی سری بتمن یعنی Joker بود که توانست بدون حضور بتمن در دنیای خود به زیبایی هرچه تمام‌تر بدرخشد. حال طی اخبار اخیر وجود دنباله فیلم Joker تقریبا تایید شده است.

اینگونه به‌نظر می‌رسد که بالاخره دنباله فیلم پرطرفدار Joker با بازی خواکین فینکس (Joaquin Phoenix) و البته نویسندگی تاد فیلیپس (Todd Phillips) که در نسخه اول فیلم Joker نیز نویسندگی کرده بود دردست ساخت است. این خبر کاملا محتاطانه توسط The Hollywood Reporter درمیان لیستی از وکلای قدرتمند هالیوود منتشر شد.

پس از انتشار لیستی بلندبالا از طرف The Hollywood Reporter درباره وکلا، موکل‌ها و مهم‌ترین پروژه‌های جدید سینمای هالیوود، تنها یک خط توسعه و ساخت دنباله فیلم Joker را تایید کرد. در این بخش مربوط به آقای وارن درن (Warren Dern، وکیل آقای تاد فیلیپس) اشاره شده که «تاد فیلیپس موکل او قراردادی تازه برای دنباله فیلم Joker امضا کرده است.» ناگفته نماند که وبسایت Collider که از این موضوع آگاه بوده هیچ خبر یا جواب رسمی از استودیو برادران وارنر دریافت نکرده است.

فیلم Joker با نگاهی ویژه و الگوبرداری از فیلم معروف Taxi Driver به‌کارگردانی مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese)، توانست زندگی تازه‌ای به شخصیت منفی سری بتمن بخشیده و رویی دیگر از او را در خیابان‌های گاتهام به ما نشان دهد. حتی اگر فیلم نوشته شده نسبت به داستان اصلی تحریف شده قلمداد شود، توانست موفقیتی خیره کننده به‌دست آورده و از رقم یک میلیارد دلار فروش عبور کرده و بدون شک ساخت و فیلم برداری دنباله این فیلم کاملا حرکتی منطقی از سوی برادران وارنر تلقی می‌شود.

بسیاری معتقدند چیزی که فیلم Joker را بسیار دوست داشتنی کرده و برسر زبان‌ها آورد، تاریخچه و گذشته او پیش از تبدیل شدن به یک بیمار روانی بود که این فیلم چنین چیزی را به تصویر کشیده و نشان داد که این شخصیت فوق‌العاده قوی می‌تواند بدون حضور بتمن نیز در دنیا بدرخشد. ما گمان داریم دنباله سری Joker او را در دنیایی مملو از جرم و جنایت به تصویر بکشد و با وارد ساختن داستان‌های کمیک به این فیلم، تاحدی Jokerهای قدیم و Joker خواکین فینکس را بایکدیگر ادغام کند.

متاسفانه تابدین لحظه هیچ خبر رسمی از طرف تیم برادران وارنر منتشر نشده و به‌نظر تا معرفی و اکران دنباله فیلم Joker فاصله زیادی داریم. بااین حال حضور تاد فیلیپس به‌عنوان نویسنده تقریبا قطعی بوده که حضور او و وجود دنباله Joker را تایید می‌کند، از همین رو ما می‌توانیم خوشحال بوده و به معرفی هرچه زودتر این فیلم امید داشته باشیم. شما چه فکری می‌کنید؟ حضور تاد فیلیپس به‌عنوان نویسنده این دنباله برای شما مثبت بوده یا به دیدن نویسنده‌ای دیگر بیشتر علاقه دارید؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا