بازی ویدئویی

فورتنایت: اسکین هارلی کوئین ریبرث را چگونه بدست آوریم؟

اپیک گیمز چندی پیش از اسکین هارلی کوئین ریبرث رونمایی کرد که طی هفته‌های آینده به بازی بتل رویال فورتنایت خواهد آمد.

اپیک گیمز اخیرا از همکاری تازه‌ی خود با دی‌سی کامیکس پرده برداشته است. اصلی‌ترین نتیجه‌ی این همکاری، انتشار کمیک بوک Batman / Fortnite: Zero Point است که شش قسمت خواهد داشت. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، جدیدترین محصول دی‌سی کامیکس کراس‌اُور بتمن و فورتنایت است. داستان روی بروس وین تمرکز دارد که یک شب متوجه‌ی شکافی در آسمان گاتهام می‌شود. او برای یافتن پاسخ سوالات خود وارد شکاف شده و به محض قدم گذاشتن در آن، به دنیای فورتنایت انتقال می‌یابد. البته او هیچ چیزی را از گذشته‌ی خود به یاد نمی‌آورد.

بتمن در جریان ماجراجویی‌های خود برای یادآوری گذشته با شخصیت‌های مختلفی از جمله رنگید ریدر، فیش‌استیک، بندولیر و دیگر نام‌های حاضر در دنیای Fortnite مواجه می‌شود. بروس وین در همین حین به رازی شوکه‌کننده پیرامون جهان فورتنایت دست یافته و متوجه می‌شود همه چیز به زیرو پوینت متصل است، این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که بزرگترین گارآگاهان جهان نتوانسته بودند راز پنهان در این جهان را بیابند.

کمیک بوک Batman / Fortnite: Zero Point به صورت فیزیکی و دیجیتالی عرضه می‌شود. نسخه‌های فیزیکی نه تنها تازه‌ترین ماجراجویی بتمن را به تصویر می‌کشند، بلکه کدهایی را شامل می‌شوند که با وارد کردن در بازی فورتنایت می‌توان آیتمی را آنلاک کرد که با الهام از کمیک بوک‌های دی‌سی طراحی و ساخته شده‌اند. توجه داشته باشید، این کدها تنها برای نسخه‌ی فیزیکی در نظر گرفته شده و خریداران نسخه‌ی دیجیتالی فقط صفحات مربوط به داستان را دریافت می‌کنند.

اولین قسمت Batman / Fortnite: Zero Point کدی را در خود جای داده که به اسکین هارلی کوئین ریبرث در Fortnite تعلق دارند. متاسفانه اپیک گیمز و دی‌سی کامیکس در بیانیه‌های خود به جزئیات بیشتری نپرداخته و مشخص نکردند هر کدام از پنج قسمت باقی کد متعلق به چه آیتمی را شامل می‌شود. البته آن‌ها تاکید داشتند افرادی که تمامی قسمت‌های کمیک بوک را به صورت فیزیکی تهیه کرده و کدها را داخل بازی فعال کرده باشند، به عنوان پاداش اسکین Armored Batman Zero Fortnite را دریافت می‌کنند.

نسخه‌ی فیزیکی هر قسمت از Batman / Fortnite: Zero Point با قیمت ۴.۹۹ دلار به فروش می‌رسد. مشترکان سرویس DC Universe Infinite در ایالات متحده‌ی آمریکایی نیازی به پرداخت هزینه‌ی اضافی نداشته و تمامی قسمت‌های کمیک بوک و همچنین کدهای مربوط به هر کدام را به صورت رایگان دریافت می‌کنند. در ضمن، قسمت اول از تاریخ ۳۱ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۰ آوریل) در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

عکسی که برای تصویر شاخص انتخاب شد، به اسکین قبلی هارلی کوئین در فورتنایت تعلق دارد. عکس مربوط به اسکین جدید به دلیل قوانین جمهوری اسلامی قابل‌بارگذاری نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا