سرگرمی

فاز فیلمبرداری Guardians of the Galaxy 3 چه زمانی آغاز می‌شود؟

جیمز گان فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Collider فاش کرد فاز فیلمبرداری Guardians of the Galaxy 3 چه زمانی شروع می‌شود.

اگرچه کمیک بوک‌های محافظان کهکشان شهرت بالایی در میان مخاطبان عام سینما نداشت، جیمز گان (James Gunn) توانست موفقیت‌های بزرگی را به واسطه اقتباس‌های سینمایی آن ثبت کند. از همین رو، مارول و والت دیزنی تصمیم گرفتند او را برای نویسندگی و کارگردانی قسمت سوم بازگردانند. توافق حاصل شد و گان کار خود را روی فیلمنامه آغاز کرد. با گذشت مدت کوتاهی، تعدادی از جوک‌هایی که فیلمساز آمریکایی چند سال پیش در توییتر خود منتشر کرده بود مورد توجه گروهی از کاربران فضای مجازی قرار گرفت و باعث راه افتادن یک موج اعتراضی شد. دیزنی که علاقه‌ای به دردسر و حاشیه نداشت، به سرعت همکاری خود را با گان متوقف کرد.

بازیگران اصلی فیلم‌های Guardians of the Galaxy به صورت رسمی و صریح حمایت خود را از جیمز گان اعلام کردند اما این اقدام فایده‌ای نداشت. والت دیزنی در ادامه روند جستجو را آغاز کرد تا بتواند جایگزین مناسبی را بیابد. استودیو آمریکایی موفق نشد کارگردان مد نظر خود را در بیابد. در همین حین، جو منفی‌ای که علیه گان راه افتاده بود خاموش شد و دیگر خبری از پست‌های انتقادی نبود. از همین رو، مارول و دیزنی تصمیم گرفتند او را برای دومین بار استخدام کنند؛ اقدامی که موفقیت‌آمیز بود.

جیمز گان اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داده است. او در بخشی از گفتگو فاش ساخت فاز فیلمبرداری Guardians of the Galaxy 3 در ماه نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۰ آبان الی ۹ آذر) آغاز خواهد شد. گان در ادامه صحبت‌های خود تایید کرد صحنه‌های مورد نظر در کشور گرجستان ضبط می‌شوند و این اثر تحت عنوان Guardians of the Galaxy Vol. 3 راهی سالن‌های نمایش می‌شود. فیلمساز آمریکایی همچنین گفت فیلمنامه را قبل از اخراج تکمیل کرده بود و در حال حاضر تنها بخش‌های کوچک و جزئی را ویرایش می‌کند:

نوشتن فیلمنامه اساسا چند سال پیش تمام شد. در طول این سال‌ها یک سری موارد را تغییر داده یا یک سری موارد را اضافه کردم. در حال حاضر مشغول نوشتن نسخه دیگری از فیلمنامه هستم؛ نسخه‌ای که تفاوت کوچکی با نسخه قدیمی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا