کتاب کومیک

عقب افتادن مجدد تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage

طبق اعلام رسمی شرکت Sony، تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage بازهم عقب افتاده است و حالا این اثر مورد انتظار ابرقهرمانی که تام هاردی را به عنوان بازیگر اصلی خود دارد، قرار است تا در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲۶ شهریور ۱۴۰۰) اکران شود.

پس از ریبوت جدید فیلم‌های Spider-Man و انتخاب شدن تام هالند برای بازی در نقش مرد عنکبوتی و همچنین ورود این شخصیت به دنیای سینمایی Marvel، شرکت Sony تصمیم گرفت تا یک دنیای سینمایی اختصاصی را با محوریت شخصیت‌های منفی و شرور کمیک‌های مرد عنکبوتی بسازد و فیلم Venom اولین تلاش این کمپانی برای این کار بود. تام هاردی در این عنوان نقش ضدقهرمان معروف کمیک‌های Marvel را ایفا کرد و اگرچه فیلم در جلب رضایت منتقدان ناتوان بود، اما در گیشه موفقیت بزرگی کسب کرد و توانست به فروش بیش از ۸۵۰ میلیون دلاری برسد.

موفقیت تجاری Venom باعث شد تا Sony بخواهد فیلم‌های بیشتری از ابرشرورها بسازد و Morbius با بازی جرد لتو یکی از این آثار است، اما احتمالا مورد انتظارترین فیلم جدید Sony، دنباله‌ی Venom با نام Venom: Let There Be Carnage است. این دنباله برای اکران در سال گذشته‌ی میلادی برنامه‌ریزی شده بود، اما شیوع ویروس کرونا باعث تغییر در برنامه‌های سازندگان شد و شرکت Sony اکران این عنوان را از تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) تا ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۹۹) عقب انداخت.

حالا شرکت Sony رسما از عقب افتادن مجدد تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage خبر داده است. طبق اعلام این کمپانی، این دنباله در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲۶ شهریور ۱۴۰۰) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.

تاخیر در اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage چیزی بود که بسیاری انتظارش را داشتند، شرکت Universal Pictures مدتی پیش تاریخ اکران نهمین قسمت از مجموعه‌ی Fast & furious را تا ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) عقب انداخت و از آن جایی که دنباله‌ی Venom اثر بسیار مهمی برای Sony است، این شرکت تصمیم گرفت تا ساخته‌ی جدیدش در یک روز با Fast & furious 9 اکران نشود. دو فیلم آخر این مجموعه یعنی Furious 7 و The Fate of the Furious بیش از یک میلیارد فروش داشتند، همچنین این سری در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد، بنابراین می‌توان گفت که توجه‌ها به این مجموعه زیاد است و هر فیلمی توانایی رقابت با آن را در گیشه ندارد. البته لازم به ذکر است که این آمار و ارقام مربوط به قبل از همه‌گیری ویروس کروناست و فعلا انتظار نمی‌رود تا فیلم‌ها بتوانند فروشی مثل گذشته داشته باشد.

فیلم Venom: Let There Be Carnage توسط اندی سرکیس، کارگردان فیلم‌های Breathe و Mowgli: Legend of the Jungle و همچنین بازیگر نقش گالم در مجموعه‌های The Lord of the Rings و The Hobbit کارگردانی شده است. همچنین تام هاردی در نقش ادی براک (ونوم)، وودی هرلسون در نقش کلیتوس کسدی (کارنیج)، میشل ویلیامز در نفش ان ویینگ، رید اسکات در نفش دن لوئیس و نائومی هریس در نقش شیریک از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به افای نقش پرداخته‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا