کتاب کومیک

شایعه مرگ راکت در Guardians of the Galaxy Vol. 3 حقیقت دارد؟

جیمز گان فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی اخیرا به شایعه مرگ راکت در Guardians of the Galaxy Vol. 3 واکنشی مبهم نشان داده است.

مارول در کامیک کان سال ۲۰۱۲ میلادی اعلام کرد اقتباس سینمایی محافظان کهکشان در دست ساخت قرار داشته و احتمالا در سال ۲۰۱۴ میلادی به سالن‌های نمایش خواهد آمد. پس از مشخص شدن دست‌اندرکاران پشت صحنه و جلوی دوربین، گروهی از کارشناسان به اطمینان رسیدند اولین شکست تجاری Marvel Cinematic Universe در راه است. آن‌ها برای اثبات ادعای خود دو دلیل داشتند: دلیل اول، عدم شهرت کمیک بوک‌های Guardians of the Galaxy در میان مخاطبان عام سینما بوده است؛ دلیل دوم و پایانی، اشخاصی بودند که در ساخت مشارکت داشتند. اثر مزبور نهایتا اکران شد و برخلاف انتظار توانست به فروشی ۷۷۲ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی دست یابد.

جیمز گان (James Gunn) که اولین اقتباس سینمایی محافظان کهکشان را ساخته بود، بازگشت و دنباله آن را جلوی دوربین برد. این اثر فاز پس‌تولید را پشت سر گذاشت و نهایتا در سال ۲۰۱۷ میلادی به سینماها آمد. Guardians of the Galaxy Vol. 2 موفق‌تر از برادر بزرگتر خود ظاهر شد و رقم ۸۶۳ میلیون دلار را در باکس آفیس جهانی ثبت کرد. مطابق انتظار، حالا قسمت سوم در ساخت قرار دارد. دست‌اندرکاران پروژه چند ماه پیش گفتند قسمت سوم تمرکز ویژه‌ای روی شخصیت راکت و سرگذشتش خواهد داشت. اخیرا هم اعلام شده یکی از شخصیت‌های اصلی داستان جان خود را از دست می‌دهد. با در نظر گرفتن این موارد، گروهی از طرفداران گمان می‌کنند شخصیتی که می‌میرد، راکت است.

جیمز گان به تازگی واکنشی ابهام‌برانگیز به شایعه مرگ راکت در Guardians of the Galaxy Vol. 3 نشان داده است. ماجرا زمانی شروع شد که فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی تصویری را در صفحه توییتری خود به اشتراک گذاشت؛ تصویری که به استوری‌بردهای قسمت سوم محافظان کهکشان تعلق دارد. همین اتفاق باعث شد کاربران سوالات و درخواست‌‎های خود را در بخش ریپلای مطرح کرده و منتظر پاسخ گان بمانند. یکی از کاربران از فیلمساز هالیوودی درخواست کرده بود برای صحنه خاکسپاری راکت از آهنگ Heroes اثر دیوید بویی (David Bowie) استفاده کند. گان هم در پاسخ گفت این آهنگ در آثار زیادی استفاده و اصطلاحا لوث شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا