سینما

سیلوستر استالونه از شروع ساخت The Expendables می‌گوید

چند هفته‌ای می‌شد که هیچ خبری از نسخه جدید The Expendables به گوش نمی‌رسید تا نهایتا روز گذشته، ستاره‌ی این عنوان به انتشار پستی از زمان شروع فیلم‌برداری آن صحبت کرد.

سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) فیلم برداری اسپین‌آف از سری The Expendables در اکتبر سال جاری میلادی را تایید کرد. استالونه سری The Expendables را در سال ۲۰۱۰ به‌همراه گروهی بزرگ از ستارگان فیلم‌های اکشن به سبک فیلم‌های اکشن دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی آغاز کرد تا همانطور که انتظارش را داشتیم انبوهی از طرفداران پای تلویزیون و البته صندلی سینما میخ‌کوب شوند. اولین فیلم منتشر شده به کارگردانی شخص استالونه از این سری چنان موفقیتی به خود دید که ما شاهد دو دنباله دیگر از این سری با نام‌های The Expendables 2 در سال ۲۰۱۲ و The Expendables 3 در سال ۲۰۱۴ نیز بودیم. پس از آن اخبار ضد و نقیضی درباره این سری وجود داشته و بسیاری از اسپین‌آفی با محوریت زنان حاضر در این فیلم صحبت می‌کنند که تابدین لحظه حقیقت نیافته است.

تمرکز اصلی سری The Expendables روی بارنی راس (Barney Ross) بوده و او رهبری گروهی از مزدورانی که همگی بازنشستگان نظامی هستند را بر عهده دارد. آن‌ها دور یکدیگر گرد آمده‌اند تا عملیاتی با ریسک بالا و البته پول خوب را به ثمر برسانند. این سری از همان ابتدا درکنار انبوه طرفداران، گروهی قوی از بازیگرن محبوب سری‌های اکشن قدیمی و جدید از جمله جیسون استاتهام (Jason Statham)، جت لی (Jet Li)، ژان کلاد فن دام (Jean-Claude Van Damme)، بروس ویلیس (Bruce Willis)، آرنولد شورارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) وسلی اسنایپز (Wesley Snipes)، هریسون فورد (Harrison Ford)، مل گیبسون (Mel Gibson) و بسیاری دیگر را جذب خود کرد. حال استالونه اخباری تازه برای ما دارد.

امروز سیلوستر استالونه طی پستی اینستاگرامی، خالکوبی بسیار با جزئیات از بارنی راس را نمایش داد، ولی نکته مهم متن نوشته شده زیر عکس بوده و او اشاره داشت که درحال آماده شدن برای حضور روی صحنه فیلم برداری اسپین‌آف سری فیلم The Expendables در ماه اکتبر است. طبق نوشته او این پروژه درحال حاضر با نام Christmas Story یا داستان کریسمس شناخته می‌شود. در ادامه می‌توانید عکس منتشر شده توسط استالونه را مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا