بازی ویدئویی

سه تریلر جدید از گیم‌پلی بازی Half-Life: Alyx منتشر شد

سرانجام انتظارها به پایان رسید و شرکت ولو (Valve Corporation) ساعاتی پیش سه تریلر جدید از گیم‌پلی بازی Half-Life: Alyx را در اختیار بازیکنان قرار داد که این ویدیوها مکانیک‌های مختلف بازی را به نمایش می‌گذارند.

در آستانه‌ی شروع مراسم The Game Awards سال گذشته میلادی، شایعه‌های زیادی مبنی بر نمایش گیم‌پلی بازی Half-Life: Alyx در سراسر فضای مجازی به چشم می‌خورد که با برگزاری آن، علی‌رغم توقع هواداران، شرکت ولو هیچ ویدیوی خاصی از این عنوان مورد انتظار به اشتراک نگذاشت. با این حال، در حالی که کمتر از یک ماه به انتشار بازی باقی مانده، در نهایت توسعه‌دهندگان ساعاتی پیش سه ویدیو جدید از گیم‌پلی این اثر پرطرفدار را منتشر کردند که هر کدام از این تریلرها به نمایش بخش‌ها و مکانیزم‌های مختلف بازی می‌پردازد و تا حدودی بازیکنان را با کلیات گیم‌پلی آن آشنا می‌کند.

در نخستین ویدیوی منتشر شده شاهد نمایش نحوه‌ی تله‌پورت کردن شخصیت اصلی در محیط بازی هستیم. با استناد به این تریلر، ظاهرا ابتدا باید مکانی را که قصد انتقال به آن دارید را مشخص کنید و سپس با فشردن کلید مخصوص به موقعیت مورد نظر تله‌پورت شوید. هرچند که در وهله اول، این امکان بسیار ساده به نظر می‌رسد، اما بی‌شک چنین جابه‌جایی و تله‌پورت برای کاربران تازه‌وارد هدست‌های واقعیت مجازی بسیار مفید خواهد بود. در ادامه این ویدیو، شرکت ولو علاوه فیزیک بسیار خوب بازی Half-Life: Alyx را به نمایش می‌گذارد.

 

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا