اخبار

ستاره ملی پوش پرسپولیس توافق کرد

به نقل از نمناک

خبر ورزشی : احمد نوراللهی هافبک ملی پوش پرسپولیس پس از اتمام بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال که با پنجمین قهرمانی این تیم همراه بود بازیکن آزاد محسوب شد.

او که مهره ای تأثیرگذار در جمع شاگردان یحیی گل محمدی بود با پیشنهاد تیمی از لیگ ستارگان قطر روبرو شد تا صحبت هایی درباره جدایی اش از پرسپولیس مطرح شود.

نوراللهی که هفته گذشته با جعفر سمیعی مدیرعامل این باشگاه جلسه ای خصوصی برگزار کرد خواستار دریافت 15 میلیارد تومان برای یک فصل شد. این در حالی بود که هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس سقف 8 میلیارد تومانی را برای بازیکنانی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند در نظر گرفته بود.

از این رو سمیعی از نوراللهی خواست تا برای ماندن در پرسپولیس مبلغ مورد نظرش را کاهش دهد.

پیگیری های خبرنگار ما نشان می دهد نوراللهی که علاقه ای به ترک پرسپولیس ندارد تخفیف خود را به مدیرعامل باشگاه اعلام کرد تا رقم جدید این بازیکن مورد موافقت سمیعی قرار بگیرد. مبلغی که از سقف قرارداد سایر بازیکنان نیز بیشتر است تا او را تبدیل به گران ترین بازیکن فصل آینده پرسپولیس کند.

بنابراین اگر نوراللهی در روزهای پیش رو از دادن تخفیف به پرسپولیس پشیمان نشود قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با این تیم تمدید می کند تا در سال منتهی به جام جهانی 2022 قطر در لیگ برتر ایران فوتبال خود را ادامه دهد.

ستاره ملی پوش پرسپولیس توافق کرد

51

این مطلب مفید بود ؟10

این مطلب از وب سایت نمناک برگفته شده است و مخلوط مسئولیتی نسبت به صحت آن را نمیپذیرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا