بازی ویدئویی

سازندگان بازی Abandoned از سبک آن می‌گویند

حسن قهرمان، سازنده‌ی این بازی می‌گوید که بازی پر حرف و حدیث Abandoned یک بازی ترسناک نیست و در واقع بیشتر در سبک بقا قرار می‌گیرد.

حسن قهرمان سازنده‌ی بازی Abandoned اعلام کرد که این بازی در واقع یک عنوان ترسناک نیست. مدت بسیار زیادیست که حرف و حدیث‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی پیرامون Abandoned شکل گرفته و بسیاری‌ها بر این باورند که این بازی در واقع توسط خالق سری متال گیر یعنی هیدئو کوجیما در حال ساخت است. به هر حال سازنده‌ی بازی Abandoned یعنی Blue Box Game Studios تمامی شایعات را رد کرده و اعلام کرده که چنین شایعاتی فقط باعث ضربه به روند ساخت بازی می‌شود.

شایعات مبنی بر دخالت کوجیما در Abandoned مربوط به پروژه‌ی کنسل‌شده‌ی او یعنی Silent Hills می‌شود. یک دموی ترسناک و کوتاه در سال ۲۰۱۴ میلادی به نام P.T عرضه گردید و در انتهای آن مشخص شد که این دمو، یک دمو برای بازی Silent Hills است و هیدئو کوجیما آن را می‌سازد. متاسفانه پس از مدتی، کوجیما از کونامی اخراج شد و پروژه‌ی Silent Hills کنسل گردید. شایعات جدید مبنی بر این هستند که Abandoned مثل P.T بوده و در واقع هیدئو کوجیما پشت تمامی این قضایا قرار دارد.

آقای حسن قهرمان طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت NME گفته که Abandoned به ژانر Horror یا وحشت تعلق ندارد. او در این مصاحبه ادعا کرده که این بازی شامل یک مکانیزم منحصر به فرد و خاص در ژانر بقاست. او می‌گوید که تمامی اعمال بازیکن، از مبارزه با دشمنان گرفته تا دویدن در جنگل، روی بدن کارکتر ناثیر می‌گذارد و تجربه بقای جالبی را به شما هدیه می‌دهد. حسن قهرمان گفته که سعی کرده المان‌های وحشت را در این بازی بسیار کم هستند.

او همچنین اضافه کرده:

Abandoned یک بازی شوتر/بقاست. این بازی المان‌های وحشت را دارد اما یک بازی در ژانر وحشت نیست. این بازی بر خلاف تصور دیگران، سایلنت هیل نیست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا