بازی ویدئویی

رپترها سرانجام به فورتنایت آمدند!

به لطف آپدیتی که اخیرا منتشر شده، حالا می‌توان با اطمینان گفت گمانه‌زنی‌ها مبنی بر حضور دایناسورها در فصل ششم Fortnite Chapter 2 حقیقت داشت.

پس از اینکه فصل ششم Fortnite Chapter 2 اواخر سال گذشته‌ی شمسی رسما آغاز شد، کاربران به گشت و گذار در محیط پرداختند تا ببینند چه مواردی تغییر کرده‌اند. یکی از نکاتی که به سرعت توجه‌ها را به خود جلب کرد، حضور تخم‌هایی بود که در نقاط مختلف قرار داشت. اگرچه نمی‌شد با اطمینان گفت اما عده‌ای از کاربران فضای مجازی معتقد بودند تخم‌ها به دایناسورها تعلق دارند. در همین حین، یکی از کاربران توییتر به نام FortTory به بررسی فایل‌های فورتنایت پرداخت و شواهدی را یافت که ادعای کاربران را تایید می‌کرد. با رخ دادن این اتفاق، طرفداران بازی به قطعیت رسیدند که دایناسورها در آینده‌ی نزدیک به نقشه اضافه خواهند شد.

به لطف آپدیتی که چندی پیش از راه رسید، حالا می‌توان با اطمینان گفت گمانه‌زنی‌ها مبنی بر حضور دایناسورها در فصل ششم Fortnite Chapter 2 حقیقت داشت. به‌طور دقیق‌تر، اگر هم اکنون وارد بازی شده و به نقاط  مختلف نقشه مراجعه کنید، با رپترها مواجه خواهید شد. مانند دیگر حیواناتی که به اضافه شده‌اند، کاربر می‌تواند از Hunter’s Cloak برای رام کردن دایناسور استفاده کنند. البته امکان سوار شدن بر پشت آن‌ها و جابجایی بین لوکیشن‌های نقشه امکان‌پذیر نیست. اضافه شدن رپترها، تنها تغییری نیست که آپدیت ۱۶.۱۰ همراه خود آورده است. این آپدیت همچنین سیستم ساخت و ساز جدیدی را به بازی اضافه کرد. در نتیجه، کاربران از این پس مشکل چندانی در یافتن استخوان حیوانات و قطعات مکانیکی نخواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا