بازی ویدئویی

رویداد بعدی پلی‌استیشن در هفته‌ی آینده!

قرار است هفته‌ی آینده و در تاریخ ۹ سپتامبر (مصادف با روز ۱۸ شهریور) رویداد بعدی پلی‌استیشن برای معرفی بازی‌های PS5 برگزار گردد.

سونی رسما تائید کرد که قرار است روز ۹ سپتامبر، رویداد جدیدی را برگزار کند. این رویداد قرار است ۴۰ دقیقه‌ای باشد.

این رویداد پلی‌استیشن، فرصت خوبیست تا بدانیم چه بازی‌هایی به زودی روی پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهند شد. این رویداد همچنین بر بازی‌هایی که امسال عرضه‌ می‌شوند و بر بازی‌هایی که پس از شروع سال ۲۰۲۲ منتشر خواهند شد، نگاهی خواهد داشت. البته به احتمال زیاد ممکن است نمایشی از دنباله‌ی بازی God Of War را نیز در این رویداد شاهد باشیم.

بسیاری از گیمر‌ها پس از عدم حضور سونی در E3 و گیمزکام، بی‌صبرانه منتظر بودند که سونی چه بازی‌هایی را در چنته دارد و این رویداد می‌تواند زمانی مناسب باشد تا سونی پس از کنفرانس مایکروسافت، عرض اندام کند. خوشبختانه با این رویداد، به بسیاری از سوال‌ها پاسخ داده می‌شود و ممکن است شاهد چندین نمایش خوب از بازی‌های مختلف پلی‌استیشن باشیم.

سونی این خبر را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد و مشخص شد که قرار است این رویداد پنجشنبه‌ی هفته‌ آینده و روز ۹ سپتامبر برگزار شود. همچنین اعلام شد که این رویداد قرار است چهل دقیقه‌ای باشد و می‌توانیم اخباری جدید در مورد بازی‌های استودیو‌های پلی‌استیشن و البته بازی‌هایی که قرار است در آینده‌ای نزدیک یا دور عرضه شوند را از این رویداد به دست آوریم. متاسفانه قرار نیست سونی PSVR 2 را در این نمایش معرفی کند و سونی بیشتر روی بازی‌های پلی‌استیشن ۵ از سازندگان بزرگ و کوجک، تمرکز می‌کند. نکته‌ی دیگر هم این که قرار نیست هیچ بازی مخصوص پلی‌استیشن ۴ در این رویداد حضور داشته باشد، مگر این‌که کراس جن باشند و برای نسل ۸ و ۹ عرضه گردند.

سونی اعلام نکرده که قرار است چه بازی‌هایی در این رویداد نمایش داشته باشند، اما به شدت انتظار می‌رود که بالاخره یک تریلر از دنباله‌ی God Of War 2018 را در این رویداد ببینیم. این بازی در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شود، ولی پس از مدتی استودیوی سانتا مونیکا تصمیم گرفت تا این بازی را دچار تاخیر کند و اعلام شد که این بازی در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود. طرفداران خدای جنگ هنوز یک تریلر کامل از این بازی را ندیده‌اند و فقط یک تریلر بسیار کوتاه که لوگوی این بازی را نشان می‌داد، در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این بازی قطعا یکی از موردانتظار‌ترین بازی‌های انحصاری سونی به حساب می‌آید و همه بی‌صبرانه منتظر تماشای تریلر آن هستیم.

البته به احتمال زیاد شاهد تریلری دیگر از بازی Horizon Forbidden West هم باشیم. این بازی همچنین مثل God Of War: Ragnarok با تاخیر مواجه شد و قرار است در سال ۲۰۲۲ منتشر شود.

نظر و پیش‌بینی شخصی شما در مورد رویداد هفته‌ی آینده‌ی پلی‌استیشن چیست؟ شما دوست دارید تریلر کدام بازی را در این رویداد ببینید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا