بازی ویدئویی

دلبری‌های مایکروسافت ادامه دارد: تاریخ برگزاری رویداد Xbox Games Showcase: Extended مشخص شد

درحالی که فکر می‌کردیم پایان کنفرانس ایکس باکس در E3 به‌معنای پایان رویدادهای بزرگ مایکروسافت در سال ۲۰۲۱ خواهد بود، آن‌ها ما را با برگزاری رویدادی تازه سورپرایز کردند.

مایکروسافت حتی خیال عقب نشینی نداشته و ۹۰ دقیقه حضور در رویداد E3 برایشان کافی نبوده و حال قصد دارند رویداد اختصاصی خود را طی روزهای آینده برگزار کنند. رویداد Xbox Games Showcase: Extended روز پنج‌شنبه به تاریخ ۱۷ ژوئن، ساعت ۶ بعدازظهر به‌وقت لندن برابر با ۲۷ خرداد ماه در سال ۱۴۰۰ در ساعت ۹:۳۰ شب به‌وقت تهران برگزار خواهد شد.

تیم ایکس باکس اعلام کرد که بازی Psychonauts 2 از تیم Double Fine، عنوان The Outer Worlds 2 از استودیو Obsidian، بازی Hellblade 2 از طرف Ninja Theory و عنوان Sea of Thieves از تیم Rare نیز در این رویداد درکنار دیگر عناوین حاضر خواهند شد. اینگونه که به‌نظر می‌رسد رویداد پیش‌رو بسیار کوچک‌تر از رویداد برگزار شده در E3 خواهد بود و هدف آن‌ها همانگونه که در نام رویداد نیز مشخص است افزودن برخی اطلاعات تازه به عناوین معرفی شده در E3 باشد و احتمال رونمایی از عنوان جدید به مراتب کم‌تر است.

شب گذشته پاریس لیلی (Parris Lilly) در صفحه توییتری خود ما را از وجود چنین رویدادی مطلع ساخته و در ادامه اعلام کرد که او میزبان ما در این رویداد خواهد بود. بسیاری از فعالان عرصه بازی‌های ویدیویی پس از اتمام کنفرانس ایکس باکس در E3 اعلام کردند که انتظارات آن‌ها در رونمایی از عنوان Senua’S Saga: Hellblade 2 برآورده نشده و خواستار اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر درباره این بازی شده‌اند. شما فکر می‌کنید تمرکز مایکروسافت در این رویداد روی چه عناوینی باشد؟ شما منتظر اطلاعات بیشتر درباره کدام بازی‌ها هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا