بازی ویدئویی

در تریلر بازی Far Cry 6 شخصیت آنتون کاستیلو را بهتر بشناسید

در تریلر جدید بازی Far Cry 6 باز هم ظاهرا یکی دیگر از درس‌هایی که آنتون کاستیلو به فرزندش می‌دهد شروع شده است. در حالی که دیگو به صورت مخفیانه وارد یک کشتی برای فرار شده و قصد دارد تا برای همیشه از دست پدرش فرار کند. اما در همان لحظه که کشتی حرکت می‌کند و ظاهرا همه چیز باب میل دیگو ۱۳ ساله به پیش می‌رود، ناگهان سر و کله آنتون کاستیلو پیدا می‌شود تا داستانی از پدرش را هنگام ماهی‌گیری تعریف کند!

او روایت می‌کند که همیشه با پدرش برای ماهیگیری وارد یک کشتی می‌شدند و سپس بعد از گرفتن ماهی، آن‌ها را رها می‌کردند. اما وقتی که یکبار او ماهی بزرگی را شکار کرده بود، باعث افتخار پدر خود شد و در نهایت آن را نگه داشتند. در واقع کاستیلو ماهی بزرگ را با دیگو مقایسه می‌کند که هرگز او را رها نکرده و قصد دارد تا پیش خود نگه دارد. در آخر نیز می‌بینیم که چطور سایر افراد حتی با تلاش دیگو برای نجات آن‌ها به بهترین شکل ممکن قتل عام شده و دیگر اثری از سایر ماهی‌های کوچک نمی‌ماند!

سیزن پس عجیب بازی Far Cry 6 که شما را در نقش شخصیت‌های منفی می‌گذارد!

علاوه بر تریلر رسمی بازی Far Cry 6 جالب است بدانید که یک ویدیو کوتاه دیگر نیز در رویداد Ubisoft Forward منتشر شد که در آن از سیزن پس این بازی رونمایی شد. چیزی که ظاهرا هدف آن قرار دادن بازیکنان در نقش شخصیت‌های منفی مانند واس (Vaas) از بازی Far Cry 3 و دیگر عناوین سری بوده و جریان را کاملا متفاوت روایت می‌کند!

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا