سرگرمی

درگیری زشت زن و شوهر جوان سر حمام!

درخواست طلاق زن بخاطر حمام نرفتن شوهرش

در میان اخبار گوناگون مربوط به طلاق، همیشه هم دلیل، مسائل رایجی که اکثر ما می دانیم نیست گاهی دلیل این جدایی میتواند برای ما خنده دار باشد ولی حقیقتی است که در عین سادگی، یک زندگی را به پایان میرساند.

در بخش های قبلی نمناک مطالب متعددی در مورد طلاق های عجیب و غریب گفتیم اما اینکه نظافت و بهداشت یکی از زوجین دلیل درخواست جدایی باشد در نوع خود متفاوت است.

رعایت نکردن نظافت شوهر، زن را به فکر طلاق انداخت

یک خانم 20 ساله این هفته درخواست طلاق از شوهرش را اعلام کرد و اظهار داشت که بدن او به شدت بوی بدی می دهد زیرا فقط ده روز یک بار آن هم با دعوا و جدل حمام می کند. ” سونی دوی ” خانمی که درخواست طلاق داد از کثیف بودن همسرش خسته شده و نمیتواند او را تحمل کند.

علت درخواست طلاق، همانطور که گفتیم این بود که شوهرش بهداشت را به اندازه کافی رعایت نمی کرد و تصمیم نداشت که رفتارش را تغییر دهد. این زن پس از مدتها تحمل رفتار زشت و ناپسند شوهرش بالاخره به صورت رسمی درخواست طلاق داد زیرا از دیر حمام کردن و مسواک نزدن همسرش شاکی بود و اظهار داشت که او قوانین ساده اجتماعی را هم رعایت نمی کند و از دادگاه خواست هر چه سریع تر او را از دست شوهرش خلاص کند.

درخواست طلاق از مرد

زن جوان به قاضی گفت :”بدن شوهرم بوی بسیار بدی می دهد زیرا به اصلاح و حمام رفتن اعتقاد خاصی ندارد و شاید فقط 10 روز یکبار این کار را آنهم به اجبار انجام دهد . او حتی دندان هایش را هم مسواک نمی زند و من نمی خواهم دیگر با چنین کسی زیر یک سقف زندگی کنم زیرا تحمل این شرایط برایم سخت است . پس هر چه سریع تر مرا از این زندگی خلاص کنید . “

او عقیده داشت که ادامه این زندگی برایش ارزشی ندارد. فقط می خواست تمام جواهرات و اموالش را از شوهرش پس بگیرد و از او جدا شود. اما دادگاه درخواست طلاق او را به سرعت اجابت نکرد و به آن ها یک فرصت دو ماهه داد تا ببینند که می تواند مشکل را حل کنند یا خیر.

شوهر این خانم هم به دادگاه اظهار کرد که من می خواهم با همسرم بمانم و سعی می کنم سبک زندگی ام را تغییر دهم و هر طور که همسرم دوست دارد رفتار کنم.

شوهر این زن به شغل لوله کشی مشغول است و فقط 23 سال سن دارد، درست اوج جوانی که انسان با نهایت حوصله به ظاهر و بهداشت خود رسیدگی می کند و هر گونه بی نظافتی را برای خود عیب و ایراد می داند اما در مورد این مرد اینطور نبود.

قاضی به این مرد گفت که رفتارش بسیار زشت و ناپسند است و از هر لحاظ غیرقابل تحمل پس هرچه سریعتر باید آن را رفع کرده و رضایت همسرش را جلب کند.

درخواست طلاق زن جوان بخاطر بوی شوهرش

4.717

این مطلب مفید بود ؟161

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا