بازی ویدئویی

جزئیات کامل فصل چهارم Call of Duty Warzone مشخص شدند

هنوز قصد اصلی این درها مشخص نشده، ولی بسیاری معتقدند که این درها مانند سیستم مترو در فصل‌های پیشین عمل کرده و شما با استفاده از آن‌ها بدون صرف نیرو از مکانی به مکانی دیگر جابه‌جا شده یا به‌عبارت ساده‌تر تلپورت می‌شوید.

فرای تغییرات ایجاد شده در نقشه Verdansk، حالت‌های جدیدی از جمله Verdansk Resurgence Mini در این فصل به بازی افزوده خواهد شد و همانگونه که از نام آن مشخص است شما با قوانین بخش Resurgence و تعداد ۴۴ نفر (یا ۴۵ نفر بسته به سایز تیم‌ها) در نقشه Verdansk به مبارزه پرداخته و از جعبه‌های مخصوص، تایمر برگشتن بازیکنان مرده به بازی و دیگر ویژگی‌های حالت Resurgence بهره مند می‌شوید. تجربه این حالت خالی از لطف نبوده و می‌توانید آن را به‌صورت تک نفره یا در گروه‌های دو، سه و چهار نفره تجربه کنید.

دیگر حالت افزوده شده به بخش Warzone، Payload نام دارد که در اواسط فصل چهارم به بازی افزوده می‌شود. در این حالت وسیله‌ای در نقشه با حضور ۴۰ بازیکن وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از دیگر وسایل به پیشرفت یا پسرفت آن کمک کنید و وسیله که Payload نام دارد باید از چندین منطقه مشخص عبور کرده و به انتها برسد و بدون شک شما در همین حین باید با دیگر بازیکنان نیز مبارزه کنید.

فصل جدید Call of Duty بدون تفنگ، اپراتور و وسایل نقلیه جدید معنی ندارد. شما در فصل چهارم می‌توانید با استفاده از موتور Dirt Bike در نقشه سیر کرده و به‌عنوان اپراتورهای جدید Jackal و Weaver رخ نمایی کنید و همچنین با رسیدن به سطح ۱۵ در بتل پس تفنگ MG 82 LMG و سطح ۳۱ مسلسل C58 را به‌دست گرفته و به‌جنگ رقبا بروید. فصل چهارم Call of Duty Warzone در تاریخ ۱۷ ژوئن، برابر با ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ به‌طور رایگان برای تمامی کاربران منتشر خواهد شد.

اینگونه که به‌نظر می‌رسد با فصلی جذاب روبه‌رو هستیم و بازگشت ایستراگ‌ها می‌تواند این فصل را جذاب‌تر از فصل‌های پیشین کند. آیا از تغییرات به‌وجود آمده راضی هستید؟ تغییرات فصل‌ها تحت نظر Treyarch را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا