اخبار تلوزیون و سریال

جزئیات تازه‌ای از شخصیت‌های سریال اکو محصول جدید مارول منتشر شده است

به لطف آگهی استخدامی که اخیرا به فضای مجازی آمده، جزئیات تازه‌ای از شخصیت‌های سریال اکو محصول جدید مارول منتشر شده است.

همزمان با اتمام فاز سوم دنیای سینمایی مارول، تعدادی از شخصیت‌های مشهور و محبوب فرنچایز از جمله آیرون من، کاپیتان آمریکا و بلک ویدیو به انتهای مسیر رسیده و دیگر نقشی در ماجراجویی‌های انتقامجویان نخواهند داشت. مارول برای پر کردن جای خالی آن‌ها به سراغ شخصیت‌هایی رفته که تا به امروز جایگاهی در Marvel Cinematic Universe نداشته‌اند. برخی این شخصیت‌ها در میان مخاطبان عام سینما شناخته شده بوده و برخی دیگر اسامی جدیدی به شمار می‌روند.

معرفی شخصیت‌های جدید تنها اتفاقی نیست که در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول رخ می‌دهد. روایت داستان در فازهای گذشته تنها به واسطه آثار سینمایی رخ می‌داد اما اینبار بخشی از وظیفه روایت داستان روی دوش سریال‌هایی قرار گرفته که از دیزنی پلاس منتشر می‌شوند. این تغییر رویه همچنین فرصتی را به وجود آورده تا شخصیت‌هایی که تمرکز چندانی رویشان وجود نداشت، بیشتر از فازهای پیشین مورد کندوکاو قرار بگیرند. یکی از این شخصیت‌ها، هاکای است. سریال اختصاصی او هم اکنون مراحل پایانی ساخت را پشت سر می‌گذارد تا طی ماه‌های آینده منتشر شود. حدودا ۷ ماه پیش گزارشی در فضای مجازی منتشر مبنی بر اینکه در جریان این اثر از نسخه لایو اکشن اکو رونمایی می‌شود. مدتی بعد هم وب سایت Variety ادعا کرد اسپین‌آف سریال هاکای با محوریت اکو در ساخت قرار دارد. حالا با اطمینان می‌توان گفت ادعای ورایتی حقیقت داشت.

علاکوا کاکس (Alaqua Cox) فردی است که شخصیت Echo را در سریال هاکای به تصویر می‌کشد. او اخیرا آگهی استخدامی را از طریق بخش استوری اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که جزئیات تازه‌ای را از شخصیت‌های سریال اکو در خود جای داده است. با توجه با آگهی، دست‌اندرکاران پروژه هم اکنون به دنبال دو بازیگر می‌گردند تا نقش‌های جسیکا و آیریس را بر عهده بگیرند. جسیکا دختری ۱۵ الی ۱۸ ساله بوده، اصالتا سرخپوست یا لاتین است. از دیگر ویژگی‌هایش شاخصش می‌توان به شخصیت قوی، مستقل و تزلزل‌ناپذیر اشاره کرد که گهگاهی کج خلق می‌شود. او همچنین ناشنوا است.

نوشته های مشابه

‫۳ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا