بازی ویدئویی

ثبت نام در مسابقات هفتگی جدید بازی زولا آغاز شد

ثبت نام در مسابقات هفتگی جدید بازی زولا از هم اکنون آغاز شده و شما هم می‌توانید از در این دوره از مسابقات، توانایی خود را برای کسب جوایز ارزنده‌ی این رقابت امتحان کنید.

همان طور که می‌دانید در طول سال مسابقات زیادی از بازی Zula در کشورمان ایران به صورت رسمی برگزار می‌شود. یکی از محبوب‌ترین رقابت‌های این بازی، مسابقات هفتگی آن است که دور جدید آن در هفته‌ی آینده رسما پیگیری خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه‌ی جدیدی که منتشر شده، ثبت نام برای شرکت در هفته‌ی نوزدهم آغاز شده و بازیکنان داوطلب می‌توانند از طریق لینک‌هایی که در پایین همین صفحه قرار گرفته، برای شرکت در این مسابقات جذاب اقدامات لازم را انجام دهد. رقابت‌های این هفته در دو حالت خرابکاری و قتل عام پیگیری خواهد شد.

مسابقات حالت خرابکاری با ظرفیت ۲۵۶ تیم صورت می‌پذیرد و شاید جالب باشد که بدانید، جایزه‌ی ۳ میلیون تومانی در کنار ۷۵۰ هزار سکه، برای تیم‌های برتر آن اختصاص داده شده است. در طرف دیگر اما، مسابقات حالت قتل عام، هیچ محدودیتی ندارد و جایزه‌ی تخصیص داده شده برای شرکت در این مود، ۲ میلیون تومان و ۲۱۰ هزار سکه گلد زولا است.

همچنین برگزارکنندگان این مسابقه قوانین زیر را برای هفته‌ی نوزدهم رقابت‌های هفتگی زولا، وضع کرده‌اند:

  • تیم های راه یافته به لیگ قهرمانان زولا امکان شرکت در این سری مسابقات را نخواهند داشت.
  • از هر کلن تنها یک تیم می تواند در مسابقات شرکت کند.
  • چهار تیم برنده در هر دوره ، امکان شرکت در ۳ دوره بعدی این سری مسابقه را نخواهند داشت.

توجه داشته باشید که برای ثبت نام در هفته‌ی نوزدهم مسابقات هفتگی بازی Zula فقط تا ساعت ۲۴:۰۰ جمعه‌ی همین هفته، مصادف با ۲۴ آذر ماه فرصت دارید. پس همین حالا دست به کار شوید و برای شرکت در این رقابت‌ها و کسب جوایز ارزشمند آن، از طریق لینک‌های زیر ثبت نام خود را انجام دهید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا