سینما

تیزر Black Widow دوران کودکی ناتاشا رومانوف را به تصویر می‌کشد

در حالی که فاصله چندانی با انتشار در سینما و دیزنی پلاس نداریم، جدیدترین تیزر Black Widow در وب سایت یوتیوب قرار گرفت.

بلک ویدیو با نقش‌آفرینی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) نخستین بار در Iron Man 2 حضور یافت و به مرور زمان به یکی از شخصیت‌های کلیدی Marvel Cinematic Universe تبدیل شد. حال و با گذشت نزدیک به یک دهه، مارول سرانجام به خواسته‌های طرفداران احترام گذاشته و قصد دارد فیلم اختصاصی ناتاشا رومانوف را به سالن‌های نمایش بیاورد. البته این اثر قرار بود بیش از یک سال پیش روی پرده نقره‌ای بیاید اما همه‌گیری ویروس کرونا اکرانش را سه بار به تعویق انداخت. استودیو آمریکایی و والت دیزنی موشن پیکچرز چندی پیش و پس از بررسی شرایط حاکم بر باکس آفیس تصمیم گرفتند به جای چهارمین تاخیر، فیلم را به صورت همزمان به سینماها و سرویس دیزنی پلاس بیاورند.

اولین فیلم اختصاصی بلک ویدو در گذشته روایت شده و حکم یک پیش درآمد را برای Avengers: Infinity War دارد. ناتاشا رومانوف علی‌رغم فاصله گرفتن از گذشته خود به عنوان یک قاتل هنوز نتوانسته به صورت کامل با آن کنار بیاید. از همین رو، تصمیم گرفته از شرایط به وجود آمده در پی Captain America: Civil War نهایت بهره را برده و بدون جلب توجه دیگر اعضای انتقامجویان به روسیه رفته و با نابودی تاسیسات اتاق سرخ، به نوعی گذشته را جبران کرده باشد. او حین تلاش برای رسیدن به خواسته خود با شخصیت‌های متعددی مواجه می‌شود که تعدادی‌شان در گذشت مانند یک خانواده برایش بودند.

مارول ساعاتی قبل جدیدترین تیزر Black Widow در صفحه توییتر و کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو Chance نام داشته و همزمان با نمایش صحنه‌های مختلف، صدای بلک ویدیو را می‌شنویم که در حکم یک راوی ظاهر شده و جملاتی را به زبان می‌آورد. او معتقد است هیچ کس نمی‌تواند گذشته و اشتباهات خود را پاک کند اما می‌تواند بین چیزی که دنیا مجبورش می‌کند باشد و چیزی که هست انتخاب کند. ناتاشا رومانوف در بخشی از تیزر به دیگر شخصیت‌های اصلی می‌گوید فرصت فرا رسیده و می‌توانند اشتباهات گذشته را جبران کنند. بدون شک، نام تیزر از همین جمله گرفته شده است. نکات جالب‌توجه به همین مورد خلاصه نمی‌شود. در بخشی از ویدیو شاهد نمایش نسخه‌های کودکی بلک ویدیو و یلنا بلووا هستیم.

یلنا بلووا را با نقش‌آفرینی فلورنس پیو (Florence Pugh) حکم خواهر کوچکتر را برای بلک ویدو دارد؛ چیزی که به وضوح در جدیدترین تیزر Black Widow قابل‌مشاهده است. حالا که بلک ویدیو به انتهای ماجراجویی‌های خود رسیده و حضور یلنا در سریال Hawkeye تایید شده، گروهی از کاربران فضای مجازی معتقد هستند او ادامه‌دهنده راه خواهر بزرگتر خود خواهد بود؛ ادعایی که چندان دور از ذهن نیست زیرا مشابه‌اش در کمیک بوک‌ها رخ داده است. در ضمن، نقدهای اولیه فیلم چندی پیش منتشر شد و اینطور که به نظر می‌رسد، پیو در نقش خود عالی عمل کرده است.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا