کتاب کومیک

تیزر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier منتشر شد

شرکت Marvel Studios به تازگی تیزر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier را منتشر کرده است که نیم‌نگاهی به رابطه‌ی متفاوت میان باکی بارنز و سم ویلسون دارد.

کمتر از دو هفته تا پخش سریال The Falcon and the Winter Soldier باقی مانده است و این مجموعه‌ی تلویزیونی مورد انتظار جهان سینمایی Marvel قرار است تا پس از پایان WandaVision داستان‌های کاملا جدیدی را در فاز چهارم روایت کند. در این سریال فالکون به دنبال اثبات خود به عنوان جانشینی شایسته برای کاپیتان آمریکا است و به نظر می‌رسد که در آن شاهد پرداخته شدن به یک سری از مسائل منعکس شده از دنیای واقعی مانند موضوعات مربوط به تبعیض نژادی خواهیم بود. پیش از این علاوه بر فالکون و سرباز زمستان، حضور چند شخصیت دیگر از جمله بارون زیمو و ماشین جنگی (کلنل رودز) در این سریال تائید شده بود،

تیزر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier که Coworkers یا «همکاران» نام دارد، به تازگی منتشر شده که نگاه کوتاهی به رابطه‌ی میان سرباز زمستان و فالکون دارد. همانطور که آنها در خلال تیزر اشاره می‌کنند، ترکیب این دو قهرمان بیشتر رابطه‌ی «همکاری» است تا «تیمی».

اولین قسمت از سریال The Falcon and the Winter Soldier در تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۱ (۲۹ اسفند ۱۳۹۹) از سرویس استریم Disney Plus منتشر خواهد شد. کاری اسکاگلند که پیش از این در ساخت سریال‌های مطرح از جمله The Punisher ،The Walking Dead ،Vikings ،House of Cards و The Handmaid’s Tale نیز همکاری داشته است، وظیفه‌ی کارگردانی این سریال را بر عهده دارد. همچنین آنتونی مکی در نقش سم ویلسون (فالکون)، سباستین استن در نقش باکی بارنز (سرباز زمستان)، دانیل بروی در نقش بارون هلموت زیمو ، امیلی ونکمپ در نقش شارون کارتر، وایت راسل در نقش جنا واکر (مامور آمریکا) و دان چیدل در نقش جیمز رودز (ماشین جنگ) از جمله بازیگرانی هستد که در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا