فرهنگ و هنر

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 21 مرداد

هنرمندا مشهور ایرانی که در 21 مرداد متولد یا درگذشتند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و یکمین روز از مردادماه رسیدیم. امروز 21 مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی امروز اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در این روز متولد یا درگذشتند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

الناز حبیبی

الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 21 مرداد 1367 در تهران متولد شد.

الناز حبیبی

الناز حبیبی بازی در تلویزیون را با سریال روزگار قریب آغاز کرد و بعد از آن در سریال هایی چون فاصله ها، پنج کیلومتر تا بهشت، تا ثریا، دودکش، دردسرهای عظیم و پرستاران به ایفای نقش پرداخت.

مهدی یغمایی

مهدی یغمایی خواننده موسیقی پاپا کشورمان 21 مرداد 1355 در مشهد متولد شد.

مهدی یغمایی

مهدی یغمایی از سال 80 فعالیت رسمی خود در دنیای موسیقی را آغاز کرد و خوانندگی و نوازندگی را به طور جدی ادامه داد. این هنرمند در مسابقه شب کوک به عنوان داور حضور داشت.

فخرالدین صدیق شریف

فخر الدین صدیق شریف بازیگر پیشکسوت کشورمان 21 مرداد 1334 در تهران متولد شد.

فخرالدین صدیق شریف

فخرالدین صدیق شریف از سال 67 بازی در سینما را آغاز کرد و حضور پررنگی را در دنیای هنر تجربه کرد. این هنرمند کشورمان در سریال هایی چون امیرکبیر، خانه سبز، دختران، روزهای زندگی، کلاه پهلوی، معمای شاه و کیمیا ایفای نقش کرده است.

علی سلیمانی

علی سلیمانی، بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون متولد 10 آبان 13 49 در سراب است که بر اثر بیماری کرونا در 21 مرداد 1400 درگذشت.

علی سلیمانی

علی سلیمانی بازیگر آرام و بی حاشیه کشورمان با فیلم سفر به خیر فعالیت بازیگری خود را آغاز کرد و در سریال هایی همچون ماه و پلنگ، دادستان، روزهای آبی، داستان یک شهر، سفر به چزابه و فیلم های تنگه ابوقریب، در مدت معلوم، جهان پهلوان تختی، سگ کشی، قارچ سمی و بی پولی نقش آفرینی کرد.

بازیگران و خواننده های مشهور ایرانی درگذشته و متولد 21 مرداد

4.329

این مطلب مفید بود ؟254

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا