بازی ویدئویی

توقع حالت Co-Op در گیم پلی بازی Halo Infinite را نداشته باشید!

حالت Co-Op و تجربه گیم پلی داستانی بازی Halo Infinite حرکتی است که در دنباله عناوین قدیمی تکرار شده و قرار است تا به این عنوان هم اضافه شود. در واقع شما از همان ابتدای عرضه اولین نسخه از سری Halo می‌توانستید به صورت چند نفره و با دوستان خود به تجربه حالت داستانی بپردازید و از کشتن دشمنان خود به شدت لذت ببرید. همچنین بخش Forge Mode از زمان عرضه بازی Halo 3 در دسته حالت‌های مختلف عناوین سری قرار داشته و دیگر به یک قسمت جدا نشدنی از گیم پلی آن‌ها تبدیل شده است. با این وجود وقتی که Halo Infinite در تعطیلات سال جاری میلادی عرضه شود، شما هیچکدام از این دو حالت رو روی آن نخواهید دید!

در واقع اعلام شده که قرار است تا برای آماده‌سازی این بخش‌ها برای پلتفرم‌های مختلف با قابلیت Crossplay، مقداری زمان بیشتر صرف شده و حدودا ۳ تا ۶ ماه بعد از در دسترس قرار گرفتن خود بازی برای کاربران ظاهر شوند. این نشان می‌دهد که طراحی یک عنوان فوق‌العاده بزرگ در سبک Open World تا چه حد زمان می‌برد و برای نهایی کردن کار آن، سازندگان تا چندین و چند بار مجبورند تا تاریخ انتشار را جا به جا کنند. با این حال در نظر داشته باشید که پاندمی ویروس کرونا در این تاخیرها بی‌تاثیر نبوده و مقصر اصلی تیم مایکروسافت نیست.

بازی Halo Infinite برای عرضه در کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان (و وان ایکس) به علاوه پلتفرم رایانه شخصی در نظر گرفته شده و در پایان سال جاری میلادی (حدودا اویل دی ماه) برای خرید در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که این عنوان در Game Pass قرار خواهد گرفت و دارندگان سرویس مورد نظر می‌توانند آن را با قیمتی بسیار پایین در کنار دیگر عناوین حاضر در لیست خود تجربه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا