بازی ویدئویی

تماشا کنید: کیفیت فوق‌العاده‌ی Far Cry 6 روی کنسول‌های ایکس‌باکس!

مایکروسافت حتی سری به شرکت یوبیسافت زده و نگاهی به جدیدترین عنوان آن‌ها از سری Far Cry با نام Far Cry 6 داشت که شب گذشته نیز شاهد آن بودیم.

مایکروسافت حتی به بازی‌هایی که شب گذشته شاهد حضور آن‌ها در مراسم E3 بودیم رحم نکرد و نگاهی جدید از تریلر گیم پلی عنوان Far Cry 6 در اختیار ما گذاشت. ما در این تریلر ابتدا مشاهده کردیم که این بازی از کیفیت 4K با نرخ فریم ۶۰ در کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس پشتیبانی کرده که هدف اصلی تریلر منتشر شده است و در ادامه نگاهی تازه اسلحه‌ها و البته حیواناتی که در بازی می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم که شامل یک خروس می‌شوند ، داشتیم. حال در کنار سگ و کروکودیل، خروس را به لیست حیوانات خود اضافه کنید.

تریلر به خروس و اسلحه محدود نشد و شاهد حضور شخصیت اصلی بازی یعنی دنی و البته شخصیت منفی بازی یعنی آنتون کاستیو بودیم که خالی از لطف نبود. در پایان ما نگاهی به تاریخ انتشار این عنوان که پیش‌تر نیز اعلام شده بود داشتیم. شما می‌توانید این عنوان را در تاریخ ۷ اکتبر سال جاری میلادی، برابر با ۱۵ مهر سال ۱۴۰۰ در پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، رایانه‌های شخصی، گوگل استادیا و آمازون لونا تجربه کنید.

مایکروسافت ثانیه به ثانیه به جذابیت ایکس باکس در نسل نهم افزوده و علاقه‌ای به عقب نشینی ندارد. برای مشاهده تمامی اطلاعات مرتبط با مراسم E3 سال ۲۰۲۱ می‌توانید به #SargaME3 در شبکه اجتماعی اینستاگرام مراجعه کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا