بازی ویدئویی

تماشا کنید: رویداد مشترک پابجی موبایل و هیگوراشی معرفی شد

استودیو فانیمیشن با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود از برگزاری رویداد مشترک پابجی موبایل و هیگوراشی خبر داده است.

بازی‌های رایگان (Free- to-Play) از طریق آیتم‌های داخل فروشگاه کسب درآمد می‌کنند. به همین دلیل، سازندگان آن‌ها مجبور هستند هر چند وقت یکبار آیتم‌های جدیدی را به محصول خود بیافزایند تا بدین ترتیب، کاربر بتواند خود را برای پرداخت هزینه‌های بیشتر متقاعد کند. این موضوع برای پابجی و پابجی موبایل هم صادق بوده و تیم توسعه سعی دارد با برگزاری رویداد مشترک (کراس اور) با آثار مشهور، به هدف نهایی خود یعنی افزایش درآمد دست یابد.

فانیمیشن (Funimation) با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود رویداد مشترک پابجی موبایل و هیگوراشی را معرفی کرده است. این رویداد در بازه زمانی ۳۰ سپتامبر الی ۱۴ اکتبر (مصادف با ۸ الی ۲۲ مهر سال ۱۴۰۰) برگزار شده و کاربران به واسطه آن می‌توانند کارت‌های صوتی‌ای را دریافت کنند که با صدای کاراکترهای کیچی مائبارا، رنا ریوگو و ساتوکو هوجو ضبط شده است. همچنین کاربران ژاپنی‌ای که در بازه زمانی ۳۰ سپتامبر الی ۲۸ اکتبر (مصادف با ۸ مهر الی ۶ آبان) وارد بازی شوند، یک کارت صورتی هدیه می‌گیرند. دومین باری که در همین برهه وارد بازی شوند، یک ترولر تیکت دریافت می‌کنند که با آن می‌توان جعبه‌های حاوی آیتم‌های مختلف را باز کرد. این جعبه‌ها با آیتم‌هایی پر شده‌اند که طراحی‌شان از هیگوراشی الهام گرفته شده است. کاربران دیگر کشورها هم می‌توانند از طریق کشتن بدون سلاح (Melee Kill) یک ترولر تیکت بدست بیاورند.

رویداد مشترک پابجی موبایل و هیگوراشی تنها به داخل بازی خلاصه نمی‌شود. کاربرانی که در شبکه اجتماعی توییتر فعالیت دارند، می‌توانند با ریتوییت کردن توییت‌های اکانت ژاپنی PUBG Mobile در یک رقابت نامنویسی کنند؛ رقابتی که جایزه‌اش یک گیفت کارت آمازون با اعتبار ۵ هزار ین است. کاربران همچنین می‌توانند از طریق همان اکانت توییتری در یک رقابت برای پوستر امضا شده توسط صداپیشه‌های انیمیشن هیگوراشی شرکت کنند. توجه داشته باشید، مهلت شرکت در این رقابت‌ها به ترتیب ۱۱ اکتبر (مصادف با ۱۹ مهر) و ۷ اکتبر (مصادف با ۱۵ مهر) است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا