بازی ویدئویی

تماشا کنید: تریلر معرفی بازی Avatar: Frontiers of Pandora در رویداد E3 2021

انتظارات بالاخره به پایان رسیدند و ما با عنوان Avatar که مدت‌ها بود همگی به آن چشم داشتیم روبه‌رو شدیم. عنوانی مختص نسل نهم که تریلر آن نماد قدرت و زیبایی تکنولوژی نسل نهم است. این عنوان بدون شک گل سرسبد مراسم Ubisoft Forward در مراسم E3 سال ۲۰۲۱ است.

بازی Avatar: Frontiers of Pandora جدیدترین عنوان شرکت یوبیسافت معرفی شد. فیلم Avatar به کارگردانی جیمز کمرون (James Cameron) شاهکاری بود که پس از سال‌ها هنوز استودیوهای بازی سازی از آن دست نکشیده‌اند و درصدر آن‌ها یوبیسافت است. قسمت زیبای این عنوان به جزئیات گرافیکی آن برمی‌گردد که به‌لطف موتور گرافیکی Snowdrop با ساختار گرافیکی روبه‌رو هستیم که نفس آدم را سینه حبس می‌کند.

تریلر منتشر شده نیز اولین تریلر از این عنوان بوده که یوبیسافت تصمیم گرفت آن را در مراسم E3 به‌نمایش بگذارد که به‌نظر اکثریت طرفداران را راضی کرده و لبخند بر لبان آن‌ها نشانده است. توسعه بازی وابسته به موفق‌ترین فیلم تاریخ آن هم در نسل نهم می‌تواند جهشی بسیار بزرگ و قوی برای یوبیسافت فرانسوی باشد. فیلم Avatar با درآمدی بالغ بر ۲.۸ میلیارد دلار موفق‌ترین فیلم تاریخ سینماست که در آن گروهی از انسان در سیاره پاندورا (Pandora) با موجودات آبی حدودا ۳ متری به مبارزه پرداخته و به‌دنبال منابع، خانه و کاشانه آن‌ها را تخریب می‌کنند.

تریلر انتشار یافته نماهایی بسیار زیبا را از سیاره پاندورا به‌نمایش گذاشته که واقعا چشم‌نواز بوده و در آن موجوداتی در صلح و آرامش درکنار یکدیگر زندگی می‌کنند. انسان‌ها فرا رسیده و مانند همیشه به‌دنبال منابع، زندگی موجودات دیگر را به‌خطر می‌اندازند. این مرتبه به دنبال منابع Unobtainium زندگی در پاندورا مختل شده است. به‌گفته توسعه دهنده این عنوان یعنی بوبیسافت شما در Avatar: Frontiers of Pandora قدرت گشت‌وگذار در پاندورای زیبا و کشف رازهای آن را دارید. یوبیسافت هنوز از زمان انتشار رونمایی نکرده و تنها به نمایش عدد ۲۰۲۲ بسنده کردند. استودیو Massive زیر نظر یوبیسافت با Fox Interactive و Lighstorm Entertainment در روند توسعه این عنوان همکاری خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا