سینما

تماشا کنید: تریلر جدید Space Jam: A New Legacy با تمرکز بر شخصیت‌ها و وقایع منتشر شد

یکی از مورد انتظارترین آثار سینما در سال ۲۰۲۱ با حضور یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بسکتبال به‌زودی عرضه خواهد شد و پیش از اکران، ما را بیش از پیش با تریلر جدید بی تاب خواهد کرد. پس از چند ماه از تریلر جدید Space Jam: A New Legacy رونمایی شد.

جدیدترین تریلر رسمی Space Jam: A New Legacy منتشر شد. پس از سال‌های بسیار زیاد ما دنباله فیلم-انیمیشن بسیار محبوب Space Jam که در سال ۱۹۹۶ منتشر شده بود را پیش‌روی خود می‌بینیم. این مرتبه با حضور ستاره بی‌چون و چرای این روز‌های NBA یعنی لبران جیمز (LeBron James) به دنیای انیمیشن می‌رویم. اخبار حاکی از این هستند که این اثر رابطه کمتری با نسخه ابتدایی خود داشته و تمرکز اصلی‌اش «پدر خانواده» است. بخش احساسی این اثر به رابطه لبران جیمز و پسر خود دام (Dom) برمی‌گردد که خود را محبوس در دنیای واقعیت مجازی کاراکترهای معروف برادران وارنر می‌یابند.

این اثر در اواسط ماه جولای سال جاری میلادی، یعنی درحدود یک ماه دیگر در سینماها و البته شبکه HBO Max اکران خواهد شد و ازهمین رو برادران وارنر به‌دنبال تبلیغات و بازاریابی برای این اثر تمام تلاش خود را به کار گرفته و از آنجایی که بسیار در این امر موفق بوده‌اند، ما شاهد سیلی از توجه و بحث‌های طرفداران ورزش بسکتبال و دنیای سینما و انیمیشن درباره آن هستیم. اولین تریلر Space Jam: A New Legacy در ماه آوریل منتشر شد و پس از آن انبوهی از پوسترها و تبلیغات تلویزیونی دنیای رسانه را تسخیر کرده‌اند. حال با فاصله حدودی یک ماه تا انتشار این اثر، بخشی جدید از آن رونمایی شده است.

ما در اولین تریلر منتشر شده Space Jam: A New Legacy بیشتر زمان خود را صرف آشنایی با محیط و فضای کلی مورد استفاده برادران وارنر کردیم و این درحالیست که ما در این تریلر بیشتر با لبران جیمز، هم‌تیمی‌های او و نحوه همراهی او با Toon Squad آشنا می‌شویم. مانند نسخه اول Space Jam که مایکل جردن (Michael Jordan) تیم ضعیف‌تر را در یک بازی بسکتبال بسیار مهم در اختیار داشت، در این نسخه نیز لبران جیمز تیمی نسبتا ضعیف شامل باگز بانی، توییتی و دیگر شخصیت‌های Looney Tunes را در برابر غول‌های بسکتبال پیش‌روی خود دارد. اهمیت این مسابقه نه‌تنها به پسر لبران جیمز برمی‌گردد، بلکه درصورت باخت تمام اعضای تیم Toon Squad از دنیای واقعیت مجازی حذف می‌شوند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا