بازی ویدئویی

تماشا کنید: تاریخ انتشار Stalker 2 مشخص شد

استودیو جی‌اس‌سی گیم ورلد ضمن نمایش نخستین ویدیو گیم‌پلی، تاریخ انتشار Stalker 2 را در E3 2021 اعلام کرده است.

جی‌اس‌سی گیم ورلد حدودا یک دهه پیش ساخت Stalker 2 را آغاز کرد. پروژه در ادامه با فراز و نشیب‌های فراوانی مواجه شد و سازندگان به اجبار آن را به صورت کامل لغو کردند. با گذشت چند سال، استودیو روسی اوایل ۲۰۱۸ اعلام کرد روند توسعه نسخه جدید آغاز شده است. جی‌اس‌سی در ادامه هیچ گونه اطلاعات دیگری را به اشتراک نگذاشت.

پس از گذشت حدودا دو سال، جی‌اس‌سی گیم ورلد به سکوت خود خاتمه داد و  در جریان Xbox Games Showcase که سال گذشته میلادی برگزار شد، از جدیدترین نسخه سری بازی‌های استاکر رونمایی کرد. استودیو اکراینی طی ماه‌های بعد اطلاعات زیاد و ویدیوهای مختلفی را از محصول در حال ساخت خود به اشتراک گذاشت. با این حال، هرگز خبری از گیم‌پلی نشد.

جی‌اس‌سی گیم ورلد در جریان کنفرانس ایکس‌باکس در E3 2021 تاریخ انتشار Stalker 2 را اعلام کرد. ویدیویی که به نمایش گذاشته شد، بیش از ۵ دقیقه زمان داشته و در ابتدا دورهمی اسکیف با دوستان خود را به تصویر می‌کشد. آن‌ها که خبر دارند شخصیت اصلی اخیرا یک ماموریت چالش‌برانگیز را انجام داده، از او می‌پرسند عملیات چگونه پیش رفت.

تریلر جدید Stalker 2 در قالب فلش‌بک به گذشته رفته و روند ماموریت را نشان می‌دهد که تقابل شخصیت اصلی داستان با انسان‌ها و هیولاهای جهش‌یافته را در خود جای داده است. یکی از نکات قابل‌توجه تریلر، تکنولوژی رهگیری پرتو است که جلوه خاصی به بازی داد. به این موارد، باید سیستم شخصی‌سازی سلاح و برون‌پاشی را افزود. مورد دوم، یک رویداد بوده که می‌تواند هر نوع موجود زنده‌ای را در کسری از ثانیه بکشد و راهی جز فرار برای مقابله با آن وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا