اخبار تلوزیون و سریال

تماشا کنید: تاریخ انتشار نیمه دوم فصل چهارم Attack on Titan مشخص شد

استودیو MAPPA ساعاتی قبل تیزر کوتاهی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته که تاریخ انتشار نیمه دوم فصل چهارم Attack on Titan را اعلام می‌کند.

Attack on Titan یک انیمه فانتزی بوده که بر اساس مانگایی به همین نام ساخته شد و نخستین بار در آوریل سال ۲۰۱۳ میلادی روی آنتن رفت. این اثر به واسطه داستان، شخصیت‌پردازی، موسیقی، صداپیشگی و پرداختن به مفاهیم مختلف مورد توجه قرار گرفت و طی مدت زیاد زمان کوتاهی توانست طرفداران زیادی در سراسر جهان بدست آورد. همین محبوبیت باعث شد در کنار شبکه اصلی، سرویس‌های استریم Funimation و Cruncyroll هم وظیفه پخش را بر عهده بگیرند. کاربران دیگر کشورها هم که دوبله انگلیسی را ترجیح می‌دهند، می‌توانند پای تماشای برنامه Toonami متعلق به شبکه Adult Swim بنشینند.

Attack on Titan در جهانی تخیلی و فانتزی جریان دارد. انسان‌ها پس از پدیدار شدن موجوداتی عظیم که تایتان نام دارند، مجبور شدند همگی در یک منطقه وسیع جمع شده، سه لایه دیوار زخیم و بلند ساخته و داخل آن ساکن شوند. ایده ساخت دیوارها نتیجه داد و بشر توانست بدون نگرانی به ادامه زندگی خود بپردازد اما یک روز تایتان بزرگتری پدیدار شد و با ایجاد یک شکافت در بدنه دیوار، راه را برای ورود تایتان‌های کوچکتر هموار کرد. شخصیت اصلی هم نوجوانی به نام ارن یگار است که مادر خود را در جریان حمله تایتان‌ها از دست داده و همین اتفاق، او را به گرفتن انتقام مصمم کرده است.

استودیو MAPPA اخیرا تیزر کوتاهی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته که تاریخ انتشار نیمه دوم فصل چهارم Attack on Titan را اعلام می‌کند. این ویدیو تنها ۳۴ ثانیه زمان داشته و حاصل مونتاژ صحنه‌های مختلفی از جمله تقابل تایتان‌ها است. از آنجایی که صحنه‌ها بسیار کوتاه بوده و هیچ انسجامی بینشان وجود ندارد، نمی‌توان نکته خاصی را در تیزر یافت. مهم‌ترین بخش ویدیو در ثانیه‌های پایانی به نمایش گذاشته می‌شود: تاریخ انتشار نیمه دوم فصل پایانی. با توجه به متن، پخش قسمت‌های جدید از تاریخ ۱۹ دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی) آغاز خواهد شد.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا