بازی ویدئویی

تماشا کنید: بتموبیل‌ها به مناسبت هالووین به Rocket League می‌آیند

استودیو سایونیکس با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود از رویداد Haunted Hallows بازی Rocket League رونمایی کرده است.

صنعت بازی‌های ویدیویی طی سال‌های گذشته شاهد پدیده‌های متعددی بوده که Rocket League یکی از آن‌ها است. این بازی توسط یک استودیو ناشناخته به نام سایونیکس توسعه یافت و در جولای ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد. راکت لیگ را می‌توان ترکیبی از فوتبال سالنی و دربی تخریب (Demolition derby) توصیف کرد. فوتبال سالنی نیاز به توضیح ندارد اما اگر با دربی تخریب آشنایی ندارید، باید بگوییم یک رقابت با حضور چند خودرو است که در محیطی بسته قرار داشته و باید با زدن خودروهای خود به دیگران، آن‌ها را از گردونه مسابقه حذف کنند. در ضمن، راکت لیگ به قدری محبوب شد که مسابقات اختصاصی‌اش با نام Rocket League Championship Series برگزار می‌شود.

اپیک گیمز در سال گذشته میلادی سایونیکس و تمامی دارایی‌هایش از جمله Rocket League را خریداری کرد. این اتفاق، دو تاثیری مهم روی بازی مورد نظر داشت: تاثیر اول، رایگان (Free-to-Play) شدن بازی بوده است؛ تاثیر دوم و پایانی،حذف نسخه رایانه‌های شخصی از استیم و تبدیل شدن آن به انحصار فروشگاه اپیک گیمز بود. البته افرادی که قبلا بازی را از استیم دریافت کرده بودند، مشکلی در بحث پشتیبانی نداشته و همچنان آپدیت‌ها را دریافت می‌کند. در ضمن، راکت لیگ قابلیت کراس پلتفرم هم دارد.

سایونیکس با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود از رویداد Haunted Hallows بازی Rocket League رونمایی کرده است. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، رویداد مزبور به مناسبت هالووین تدارک دیده شده و تغییرات متعدی را در محصول اعمال می‌کند. از شاخص‌ترین تغییرات می‌توان به اضافه شدن سه نسخه متفاوت از بتموبیل اشاره کرد؛ نسخه‌هایی که با الهام از فیلم‌های The Dark Knight ،Batman 1989 و Batman v Superman: Dawn of Justice طراحی شده‌اند. البته نخستین باری نیست که بتموبیل‌ها به محصول سایونیکس می‌آیند. این اتفاق قبلا رخ داده بود اما خودروها در سال ۲۰۱۹ میلدی از فروشگاه حذف شدند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا