بازی ویدئویی

تماشا کنید: با قابلیت‌های وبستر مک‌کی در Battlefield 2042 آشنا شوید

استودیو دایس با انتشار یک ویدیو جدید در فضای مجازی، به معرفی قابلیت‌های وبستر مک‌کی در Battlefield 2042 پرداخته است.

Battlefield 2042، جدیدترین نسخه از سری بازی‌های بتلفیلد بوده و قرار است طی ماه‌های آتی به بازارهای جهانی بیاید. محصول جدید دایس در آینده‌ای نزدیک جریان دارد، زمانی که بلایای طبیعی متعدد به فروپاشی بسیاری از کشورهای جهان منجر شد. کشورهایی که توانستند سرپا بایستند، در ابتدا مهاجران را قبول می‌کردند اما تعدادشان بیشتر از ظرفیت‌های موجود بود. در نتیجه، پذیرش مهاجران جدید نهایتا متوقف شد. با رخ دادن این اتفاق، گروهی از مردمان بدون میهن خشمگین شده و دست به اقداماتی زدند که آغازگر یک جنگ عظیم شد. این بازی بخش داستانی نداشته و تمام تمرکزش روی بخش چندنفره قرار دارد. با این حال، سازندگان قصد دارند داستان را از طریق سینماتیک‌های مرتبط با مدهای چندنفره روایت کنند.

Battlefield 2042 در مقایسه با نسخه‌های پیشین مجموعه تفاوت‌های بزرگی دارد که یکی از مهم‌ترین‌هایش به سیستم کاراکترها مربوط می‌شود. کاراکترها در عناوین قدیمی در چهار کلاس شناسایی، تهاجمی، امدادی و پشتیبانی تقسیم شده و هر کدام از دسته‌ها تجهیزات و سلاح‌های مختص به خود را دارند. تقسیم‌بندی کاراکترها در نسخه جدید هم اتفاق افتاده اما خبری از محدودیت در انتخاب سلاح نیست و کاربر می‌تواند هر چیزی را انتخاب کند. با این حال، هر کدام از شخصیت‌ها دارای آیتم و مزیت منحصر بفردی هستند. دایس قبلا آیریش را معرفی کرده بود و حالا هم نوبت به دیگر کاراکترها رسیده است.

دایس با انتشار یک ویدیو نسبتا طولانی در یوتیوب، قابلیت‌های وبستر مک‌کی در Battlefield 2042 را به نمایش گذاشته است. او در کلاس تهاجمی قرار گرفته و به واسطه گرپلینک هوک خود به راحتی می‌تواند بین نقاط مختلف نقشه جابجا می‌شود. مزیت این کاراکتر هم افزایش سرعت و چابکی در شرایط خاص است. ویدیو در بخش دوم ماریا فالک را معرفی می‌کند. او به کلاس پشتیبانی تعلق داشته و می‌تواند با یک نوع سلاح دستی خاص میزان سلامتی هم‌تیمی‌های خود را افزایش دهد. سازندگان قبلا اعلام کرده بودند سلاح مزبور می‌تواند از فاصله دور هم‌تیمی‌ها را ریوایو کند که این مورد حالا حذف شده است. به گفته یکی از دست‌اندرکاران پروژه، قابلیت مزبور به دلیل تاثیرگذاری بسیار بالا می‌تواند تعادل گیم پلی را بهم بریزد.

با توجه ویدیو جدید، وقتی یک هم‌تیمی اصطلاحا داون شده، ماریا فلک می‌تواند او را ریوایو کرده و سریعا تمامی سلامتی را به او بازگرداند. بخش سوم، روی پیوتر بوریس گاسکوفسکی تمرکز دارد. او از کلاس مهندسی بوده و قادر است یک رگبار اتوماتیک را در میدان نبرد کار بگذارد. این سلاح، دشمنان را شناسایی کرده و به گلوله می‌بندد. در صورتی که پیوتر در فاصله نزدیکی نسبت به سلاح باشد، عملکرد آن به میزان قابل‌توجهی بهبود می‌یابد. در انتها، به ویکاس کسپر ون دیل می‌رسیم که از کلاس شناسایی است. آیتم منحصربفردش یک پهپاد بوده که می‌تواند موقعیت دشمن را مشخص کرده و لوازم الکترونیکی‌اش را از کار بیاندازد. مزیت او هم یک سنسور حرکتی است که حضور دشمن را اخطار می‌دهد.

در انتها، لازم به ذکر است بتلفیلد 2042 در تاریخ ۳۰ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ اکتبر) برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا