بازی ویدئویی

تماشا کنید: با رویداد جدید بازی ایپکس لجندز به استقبال هالووین بروید!

الکترونیک آرتز با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود از رویداد Monsters Within بازی Apex Legends رونمایی کرده که به مناسبت جشن هالووین برگزار می‌شود.

ناشران بزرگ معمولا قبل از عرضه یک محصول، کمپین تبلیغاتی بزرگی را راه می‌اندازند تا بدین ترتیب، آن را به طیف گسترده‌تری از مخاطبان هدف بشناسانند. الکترونیک آرتز برخلاف این رویه عمل کرد و جدیدترین محصول ریسپاون اینترتینمنت را به صورت ناگهانی در دسترس علاقه‌مندان قرار داد. Apex Legends به واسطه گیم پلی نوآورانه و سیستم پیشرفت کم‌نقص خود مورد توجه قرار گرفت و طی حدودا دو سال توانست به مرز ۱۰۰ میلیون کاربر برسد. در ضمن، اسپین آف تایتال فال طی سال‌های گذشته محتویات جدید زیادی دریافت کرده و محل برگزاری رویدادهای زمانی متعددی بوده است؛ رویدادهایی که به مناسبت‌های مختلف برگزار می‌شوند.

الکترونیک آرتز با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود رویداد Monsters Within بازی Apex Legends را معرفی کرده است. این رویداد به مناسبت هالووین بوده که در ۳۱ اکتبر (مصادف با ۹ آبان سال ۱۴۰۰) آغاز شده و در ۱ نوامبر (مصادف با ۱۰ مهر) به انتها می‌رسد. هالووین در گذشته به مردم مسیحی اختصاص داشت اما امروزه به جشنی پرطرفدار تبدیل شده و در اکثر کشورهای جهان آن را گرامی می‌دارند. رویدادی که که ریسپاون اینترتینمنت تدارک دیده، مانند دیگر رویدادهای زمانی شامل محتویات زیادی می‌شود. یکی از شاخص‌ترین محتویات، نقشه Encore است که به صورت اختصاصی برای مد Arena طراحی شد. این نقشه در Boreas واقع شده که زادگاه سیر (جدیدترین کاراکتر بازی) به شمار می‌رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا